0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Eleonorai Olifant viskas gerai

3.7
(3 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-02-09 Ieva

Knyga tikrai įspūdinga, kitokia. "Suskaičiau" per dieną. Bet skaitant nepaliko jausmas, kad kažkur girdėta - "Baltasis oleandras".

Eleonorai Olifant viskas gerai


2021-04-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Eleonorai Olifant viskas gerai" aprašymas

Eleonorai niekas neminėjo, kad gyvenimas galėtų būti geresnis nei patenkinamas. Ji išgyvena - ir to pakanka. „Eleonorai Olifant viskas gerai“ – tai istorija apie vienatvę, kurios lengva nepastebėti, kai ji taip arti...


Susipažinkite su Eleonora Olifant. Jai 30 metų. Ji nepasižymi puikiais socialiniais įgūdžiais ir dažniausiai sako tai, ką iš tiesų galvoja. Jos kruopščiai surikiuotoje dienotvarkėje – gyvenimas vengiant nebūtino bendravimo. Ir tame gyvenime tarsi nieko netrūksta. Bent jau ji taip mano. Savaitgaliai čia pažymimi šaldyta pica ir degtine, o trečiadieniai - pokalbiu telefonu su mama.


Tačiau viskas pasikeičia, kai Eleonora sutinka Reimondą – nerangų ir nehigienišką IT vyruką iš biuro, kuriame ji dirba. Jiedu su Reimondu drauge pagelbėja ant šaligatvio parkritusiam vyresniam džentelmenui ir tarp keistos trijulės užsimezga draugystė, kuri ištrauks Eleonorą iš visiškos izoliacijos. Pasirodys, kad keistas sociofobiškas Eleonoras gyvenimo būdas ir prieštaringai visų vertinamas elgesys turi priežastį. Ir ta priežastis gana kraupi.

Ar sugebės didelė ir atvira Reimondo širdis išgydyti sužeistą Eleonoros širdį?


„Nuostabiai parašyta ir neįtikėtinai juokinga knyga „Eleonorai Olifant viskas gerai“ yra apie draugystės ir žmogiškojo ryšio svarbą. Aš įsimylėjau Eleonorą – ekscentrišką ir itin organizuotą vienišę, kurios gyvenimas žavingai atsiskleidžia po susidūrimo su nepažįstamuoju. Manau, kad jūs ją taip pat pamilsite“.

Reese Witherspoon


„Eleonora Olifant yra tikrai originalus literatūros kūrinys: šmaikšti, jaudinanti ir nenuspėjama. Jos kelionė iš tamsių šešėlių yra meistriškai papasakota ir visiškai įtraukianti“.

Jojo Moyes, rašytoja, „Aš prieš tave“ autorė


„Žavingas G. Honeyman debiutas – tai ir komiškas romanas, ir emocinis trileris, ir meilės istorija... juokingas, rimtas ir patrauklus“.

Kirkus Reviews


Gail Honeyman – Glazge gyvenanti škotų rašytoja. Yra baigusi Glazgo ir Oksfordo universitetus. „Eleonorai Olifant viskas gerai“ – jos pirmasis romanas, jau laimėjęs rašytojai Didžiosios Britanijos metų knygos apdovanojimą – British Book Award, tai pat Costa First Novel premiją. Knyga išversta ir dar verčiama į maždaug keturiasdešimt pasaulio kalbų, o ekranizavimo teises įsigijo aktorė ir foilmų prodiuserė Reese Witherspoon.


Iš anglų kalbos vertė Vaida Kelerienė2019-03-26

deja- bevertė

2019-02-09

Knyga tikrai įspūdinga, kitokia. "Suskaičiau" per dieną. Bet skaitant nepaliko jausmas, kad kažkur girdėta - "Baltasis oleandras".

2018-10-22

Labai gera, ne tokia jau ir juokinga, kaip rašo anotacijoj, knyga. Tik pabaiga labai jau holivudiška. Tikra verta perskaityti - didelis malonumas. Verta abiejų apdovanojimų

Parašykite atsiliepimą apie "Eleonorai Olifant viskas gerai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Eleonorai Olifant viskas gerai, kurią skaitytojams dovanoja Gail Honeymajn. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gail Honeymajn su knyga Eleonorai Olifant viskas gerai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Eleonorai Olifant viskas gerai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gail Honeymajn. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Eleonorai Olifant viskas gerai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Eleonorai Olifant viskas gerai" perkama kartu