0
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Filosofija

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 220
  • ISBN ar kodas: 9789955302384

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Filosofija" aprašymas

Šiame doc. dr. N. Aukštuolytės parengtame vadovėlyje "Filosofija" supažindinama su filosofinės refleksijos ypatumais, filosofinių idėjų raida ir sklaida, atskleidžiamos svarbiausios filosofijos problemos ir jų sprendimo būdai, pabrėžiamas šios mokslo šakos sudėtingumas.

Tai nėra išsami ir visapusiška filosofijos problemų ir jų sprendimų studija, veikiau pradmenys, skirti idėjoms atskleisti, bendriesiems filosofinės minties pagrindams suvokti.


Knyga "Filosofija" skirta nehumanitarinio profilio studentams, kuriems filosofijos disciplina yra vienas iš bendrųjų ne specialybės dalykų.

Parašykite atsiliepimą apie "Filosofija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofija. Logika

Nijolė Aukštuolytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Filosofija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Filosofija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Filosofija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Filosofija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nijolė Aukštuolytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Filosofija" perkama kartu