⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias

Kaina: 3,19 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-10-31 3.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias" aprašymas

Knyga „Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias“ skirta visiems, kurie savo gyvenime yra susidūrę su kančia, ilgalaikiu sveikatos sutrikimu, negalia, sielvartu, depresija, nerimu.

Čia dėstoma katalikiška samprata apie kiekvieno žmogaus gyvenimo orumą ir vertę. Tai atsakas triukšmingai reiškiamai nuomonei, kuria peršamos lengvos išeitys, įskaitant net ir savižudybę kitiems padedant.

Asmeninė patirtis paskatino autorių Niką Donelį parašyti šią knygelę, kurioje skaitytojas ras praktinių patarimų, apmąstymų ir maldų, padedančių įprasminti savo kentėjimus ir su viltimi kurti gyvenimą, kupiną ne vien tik kančios.

Nikas Donelis yra Lankasterio vyskupijos diakonas ir pats kenčia dėl lėtinės ligos.


  • Autorius: Nick Donnelly
  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 96
  • Formatas: 11x18, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955291954
  • Vertėjas: Rasa Tuskenytė

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Dvasiniai skaitiniai

Nick Donnelly pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Nick Donnelly tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Gyvenimas su liga ir kančia. Katalikiškas vilties ir išgijimo kelias" perkama kartu