TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Hitlerio šnipų aso atsiminimai

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 17,99 €
Kaina su kodu: 12,59 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-03-26


2023-12-31 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Hitlerio šnipų aso atsiminimai" aprašymas

„Hitlerio šnipų aso atsiminimai“ - šiurpą keliantys Hitlerio užsienio žvalgybos tarnybos vadovo memuarai. Šis unikalus pasakojimas apie korupcinį Hitlerio režimą giliau ir ryškiau nei bet koks kitas atskleidžia atmosferą, kurioje vykstant karui gyveno nacių lyderis – teroro ir vis didėjančio atotrūkio nuo realybės atmosferą.

Knygos „Hitlerio šnipų aso atsiminimai“ autorius Walter Schellenberg pateikia informaciją iš pirmų lūpų, pasakoja apie motyvus ir intrigas, kurios kiekviename žingsnyje supo nacių kariuomenę. Jis taip pat atvirai kalba apie įvykius, kuriuose dalyvavo pats ir suvaidino gana svarbų vaidmenį. Tai ir aukšto nacių pareigūno, Holokausto architekto Reinardo Heydricho nužudymas, planai nužudyti Ruzveltą ir Staliną, bandymas pagrobti Vindzoro kunigaikštį Didžiosios Britanijos karalių Eduardą VIII.

Vis dėlto šie prisiminimai įsimintiniausi dėl įdomaus ir išskirtinai realistiško Hitlerio portreto ir dėl intriguojančios informacijos apie vyrus, kuriuos autorius be ironijos vadina visada pasiruošusiais Hitlerio budeliais – Heydricho, Himlerio, Miulerio ir Kaltenbrunnerio.

Walter Schellenberg į nacių partiją įstojo būdamas 22 metų ir per dešimtmetį tapo Hitlerio slaptųjų pajėgų vadu. Jo memuarai yra chirurgiškai šaltakraujiški ir nepaprastai įdomūs. Tai šiurpą keliantis žvilgsnis į slapto pasaulio vidų, į blogio irštvą, kurioje jis pats taip puikiai tvarkėsi. Preciziškai tiksliai autorius pasakoja ir apie žmones, kurie buvo šalia jo, ir apie tuos, kurie stojo jam skersai kelio. Jis papasakoja apie įsiveržimą į Lenkiją, smulkiai atskleidžia Vindzoro kunigaikščio pagrobimo scenarijų ir Rudolfo Hesso paslaptį. Knygoje „Hitlerio šnipų aso atsiminimai“ rasite medžiagą apie daugelį žvalgybos operacijų iki pat nacistinės Vokietijos žlugimo.

Walter Schellenberg (1910–1952) – vyriausias SD (vok. Sicherheitsdienst) specialiosios tarnybos ir kontržvalgybos vadovas. Buvo SS brigadefiureris, policijos generolas majoras. Padarė didelį įspūdį Himleriui ir sparčiai kopė karjeros laiptais kaip jauniausias Himlerio SS generolas. Dirbo žvalgyboje, asmeniškai dalyvavo Eduardo VIII pagrobimo iš Portugalijos metu.

Po karo W. Schellenbergą suėmė britų karo policija ir jis stojo prieš teismą Niurnberge. Buvo nuteistas šešeriems metams už sovietų belaisvių žudymą, o po karo vykusiame Niurnebergo procese liudijo prieš SS ir nacių lyderius. Daugmaž tuo metu jis parašė savo memuarus. Kai kurie istorikai jo parašytų atsiminimų turinį laiko abejotinu arba pataria kritiškai vertinti pateikiamus faktus, atsižvelgiant į rašymo laikotarpį ir kontekstą.

Dėl blogos sveikatos W. Schellenbergas buvo paleistas iš kalėjimo po dvejų metų, persikėlė į Šveicariją, vėliau į Italiją, kur ir mirė.


  • Autorius: Walter Schellenberg
  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 408
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 979955266655
  • Vertėjas: Manfredas Žvirgždas

Kiti taip pat domėjosi


2019-03-26

Parašykite atsiliepimą apie "Hitlerio šnipų aso atsiminimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Antrasis pasaulinis karas

Walter Schellenberg pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Hitlerio šnipų aso atsiminimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Hitlerio šnipų aso atsiminimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Hitlerio šnipų aso atsiminimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Hitlerio šnipų aso atsiminimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Walter Schellenberg tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Hitlerio šnipų aso atsiminimai" perkama kartu