0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

How to be rich, happy and famous

5.0
(3 įvertinimai) Įvertinkite
4,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2010-01-17 Saule

Puiki knyga! Is tiesu, drasus zingsnis pries visas \"lengvo zanro\" knygutes

How to be rich, happy and famous


2021-06-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "How to be rich, happy and famous" aprašymas

Šiuolaikinėje epochoje jau nieko nebestebina vis labiau didėjanti "greito vartojimo" produktų paklausa ir pasiūla - ne tik maisto, aprangos, technologijų sektoriuose, bet ir intelektualiame žmogaus gyvenime, siūlydama greitus verslo, šeimyninius ar net asmeninius sprendimus, "galinčius kardinaliai pakeisti asmens gyvenimą". Šiais laikais, atrodytų, taip paprasta praturtėti ir rasti laimę.
Tačiau ar visi šie bandymai suvilioti žmones naujais ir, svarbiausia, greitais metodais yra veiksmingi? Ar perskaičius vieną ar kelias "sėkmę kuriančias" knygas (angl. How to…) gali patirti asmeninę, šeimyninę laimę ar sėkmę versle? Drįstu teigti, kad toks požiūris į problemos sprendimą yra paviršutiniškas ir menkavertis, tapęs neatskiriamu šiuolaikinės visuomenės (ar popkultūros) atributu.
Ši knyga siūlo jums kitą požiūrį, kitą galimybę būti "kažkuo". Būti turtingam? Būti laimingam? Būti įžymiam? Taip, tik kitaip, nei visos anksčiau Jūsų skaitytos ar matytos asmeninio ugdymo knygos. Pabandykite perskaityti šią netradicinę knygą - ir galbūt rasite esminius atsakymus į sau rūpimus klausimus arba suprasite savo klaidas ir būdus joms taisyti.
Ir dar: Jūsų asmeninė nuomonė perskaičius knygą - nepaprastai svarbi, todėl drąsiai komentuokite savo įspūdžius ar potyrius.
Susisiekti su autoriumi galite šiuo adresu: tomas.rytel@gmail.com


  • Autorius: Tomas Rytel
  • Leidėjas: Tomas Rytel
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 44
  • Formatas: 16x16, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094080562

2012-07-17

čia tai apgavo :D:D smagu šiaip,bet nereikėtų taip visiškai nuvertinti to saviugdos žanro knygų..

2010-01-17

Puiki knyga! Is tiesu, drasus zingsnis pries visas \"lengvo zanro\" knygutes

2010-01-12

AR knyga anglu kalba ?

2010-01-05

Fantastika! Pagaliau atsivere akys.

Parašykite atsiliepimą apie "How to be rich, happy and famous"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą How to be rich, happy and famous, kurią skaitytojams dovanoja Tomas Rytel. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Tomas Rytel su knyga How to be rich, happy and famous jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga How to be rich, happy and famous patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Tomas Rytel. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą How to be rich, happy and famous palikti ir jūs.

 


Dažnai su "How to be rich, happy and famous" perkama kartu