0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Įpročiai verti milijono (galimas viršelio brokas)

5.0
(4 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-04-01 Paulius

Manau viena geresnių sėkmės saviugdos knygų. Ypač už tokią kainą


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 1.99 SoldOut

Knygos "Įpročiai verti milijono (galimas viršelio brokas)" aprašymas

"Mintys virsta ketinimais. Ketinimai skatina veiksmus. Veiksmai kuria įpročius. Įpročiai formuoja charakterį. O charakteris lemia mūsų likimą."
Tryon Edwards

Tik jūs patys atsakote už tai, kas esate. Rytojų kuriatės šiandien, o ši jūsų diena yra ankstesnių pasirinkimų, sprendimų ir veiksmų suma. Galite susikurti norimą ateitį atitinkamai elgdamiesi. Nuo šiol jūsų pasirinkimai ir sprendimai gali būti kitokie - te jie padės jums siekti didžiausių gyvenimo tikslų.

Turbūt svarbiausias faktas, atskleistas psichologų ir sėkmės tyrinėtojų, yra šis: 95 procentai visų minčių, jausmų, veiksmų bei pasiekimų yra įpročių rezultatas. Jūs esate susiformavę daugybę sąlyginių refleksų, kurie bemaž visose situacijose verčia jus elgtis automatiškai.

Gera žinia ta, kad įmanoma išsiugdyti naujus įpročius - tokius, kokių panorėsite. Valios jėga ir disciplina galima formuoti asmenybę ir gludinti charakterį. Jei jums nepatinka dabartinis jūsų gyvenimo scenarijus, suplėšykitejįirparašykite naują!

Geri įpročiai lemia didžiąją dalį jūsų šiandieninės laimės ir sėkmės, o blogi daugelį problemų ir nusivylimų. Kadangi blogi įpročiai irgi yra kitados išsiugdyti, juos galima išguiti ir pakeisti gerais.

Brajanas Treisis, žinomas amerikiečių publicistas, asmenybės ugdymo specialistas ir verslo strategas, teigia, jog svarbiausias sėkmės principas yra šis: jeigu elgsimės taip, kaip elgiasi milijonieriai ir visi kiti klestintys žmonės, anksčiau ar vėliau pasieksime tokių pat laimėjimų. Išsiugdę atitinkamus įpročius, mes keičiame savo vidines nuostatas, todėl keičiasi išoriniai mūsų gyvenimo aspektai. Mes pradedame visiškai valdyti savo ateitį...

Iš anglų kalbos vertė Alius Kugevičius


  • Autorius: Brian Tracy
  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 11x17, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955678144

2018-04-01

Manau viena geresnių sėkmės saviugdos knygų. Ypač už tokią kainą

2018-02-06

Idomi ir naudinga knya

2017-11-21

Nuostabi knyga - trumpa, aiški, konkreti, lengvai suprantama ir nepaprastai daug gerų patarimų, kuriuos pradėjau taikyti ir matau jų teigiamą poveikį.

2011-05-05

Puiki knyga

Parašykite atsiliepimą apie "Įpročiai verti milijono (galimas viršelio brokas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sėkmės istorijų knygos

Brian Tracy parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Įpročiai verti milijono (galimas viršelio brokas)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Įpročiai verti milijono (galimas viršelio brokas)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Įpročiai verti milijono (galimas viršelio brokas)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Įpročiai verti milijono (galimas viršelio brokas)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Brian Tracy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Įpročiai verti milijono (galimas viršelio brokas)" perkama kartu