0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Ir saugok mus nuo piktojo. Šešėlinis elito gyvenimas, papasakotas Henriko Daktaro ir Vlado Belecko

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -25%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,99 €
Kaina knygyne: 24,99 €*
Sutaupote: 6.00 € (25%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-03-13

Tiesiog neįmanoma atsitraukti nuo knygos, kol ne perskaitai....
Aišku kas ten parašyta tai dar tik gėlytės.... Bet su laiku sužinosim daugiau.

Ir saugok mus nuo piktojo. Šešėlinis elito gyvenimas, papasakotas Henriko Daktaro ir Vlado Belecko


2021-05-31 18.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Ir saugok mus nuo piktojo. Šešėlinis elito gyvenimas, papasakotas Henriko Daktaro ir Vlado Belecko" aprašymas

Naujoje Rūtos Janutienės knygoje lyg gerai „sukaltame" detektyve „Ir saugok mus nuo piktojo"- netikėtai pasirodę liudininkai apverčia prokuroro planą aukštyn kojom. Kalėti iki gyvos galvos nuteisti Henrikas Daktaras ir Vladas Beleckas ne tik papasakojo apie šešėlinį Lietuvos elito gyvenimą, kurio veikėjus skaitytojas puikiai atpažins - nuo teisėsaugos šulų, kunigų ir politikų iki garsių žurnalistų, menininkų ir verslininkų. Jiedu taip pat pateikė ir „daiktinių įrodymų": knyga gausiai iliustruota Daktaro ir Belecko asmeninių albumų nuotraukomis.

„Du karus ir okupaciją išgyvenęs mano senelis melsdamasis paskutines „Tėve mūsų" eilutes sakydavo : „Ir saugok mus nuo piktojo" (dabar sakoma „nuo pikto")", - sako autorė.

Virsmo metais šėtoniškos jėgos įgyja žmogiškus pavidalus. Praėjusio amžiaus devintojo ir dešimtojo dešimtmečio virsmas, kai po 50 metų lygiavos, deficito, minčių muštro, radosi nepriklausoma Lietuva, taip pat pažadino piktąjį. Jo pavidalai buvo patys įvairiausi: vagys, žmogžudžiai, vakarykščiai spekuliantai ir kontrabandininkai, galių netekę kagėbistai ir partiniai veikėjai suvienijo jėgas, kad pasipelnytų iš Sovietų sąjungos griuvimo.

Taip užgimė naujasis elitas, kur vagis ir vidaus reikalų pareigūnas suko bendrą kontrabandos verslą. Tai, kas buvo „mūsų" staiga tapo Petriko, Uspaskicho, Čiapo, Romanovo, Mikutavičiaus ir kitų didžiūnų.

Daktaras ir Beleckas buvo pačiame to šėtono šėlsmo epicentre. Daktaras prekiavo kontrabandiniu spiritu, kurio tėkmę Sankt Peterburge prižiūrėjo tuomet menkai žinomas KGB majoras Vladimiras Putinas, o Lietuvoje pardavinėjo kitas sovietinio saugumo majoras Sigitas Čiapas, turėjęs įtakingų draugų generalinėje prokuratūroje ir Seime. Vladas Beleckas padėdavo naujiesiems turčiams greitai nuvertėjančius pinigus paversti deimantais, aukso luitais, prabangiais senoviniais baldais, paveikslais.

„Mūsų susitarimas buvo paprastas. Daktaras ir Beleckas tiesiog papasakos savo gyvenimo istorijas, nieko nenutylėdami. Pasakos, kaip vogė, plėšė, žudė, papirkinėjo, su kuo dalinosi, o aš pasistengsiu ne vertinti ir teisti, o suteiksiu jų išpažintims kontekstą", - sako Rūta Janutienė.

Rūta Janutienė - Lietuvos žurnalistė, televizijos laidų kūrėja, knygų „Nuslėptoji „Williams" atėjimo istorija", už kurią buvo apdovanota prestižine Vinco Kudirkos premija, neautorizuotos Dalios Grybauskaitės biografijos „Raudonoji Dalia" bei Landsbergių šeimos išgyvenimo istorijos „Dinastija" autorė.


  • Autorius: Rūta Janutienė
  • Leidėjas: Nataiva
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 18x25
  • ISBN ar kodas: 9786099551982

2021-03-13

Tiesiog neįmanoma atsitraukti nuo knygos, kol ne perskaitai....
Aišku kas ten parašyta tai dar tik gėlytės.... Bet su laiku sužinosim daugiau.

2019-11-30

Apmokejau uz knyga 26d., bet negaunu Iki siol?
Tel. 868777973

Parašykite atsiliepimą apie "Ir saugok mus nuo piktojo. Šešėlinis elito gyvenimas, papasakotas Henriko Daktaro ir Vlado Belecko"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie visuomenę

Rūta Janutienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Ir saugok mus nuo piktojo. Šešėlinis elito gyvenimas, papasakotas Henriko Daktaro ir Vlado Belecko, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Ir saugok mus nuo piktojo. Šešėlinis elito gyvenimas, papasakotas Henriko Daktaro ir Vlado Belecko aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Ir saugok mus nuo piktojo. Šešėlinis elito gyvenimas, papasakotas Henriko Daktaro ir Vlado Belecko už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Ir saugok mus nuo piktojo. Šešėlinis elito gyvenimas, papasakotas Henriko Daktaro ir Vlado Belecko? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rūta Janutienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Ir saugok mus nuo piktojo. Šešėlinis elito gyvenimas, papasakotas Henriko Daktaro ir Vlado Belecko" perkama kartu