0

Išpažinimai

Kaina internetu: 14,69 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 3.30 € (19%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Išpažinimai

  • Leidėjas: Hubris
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 470
  • ISBN ar kodas: 9786099608716

2020-09-30 14.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Išpažinimai" aprašymas

Naujas Aurelijaus Augustino knygos „Išpažinimai“ leidimas - pataisytas ir papildytas Henry Chadwicko įvadu.

Aurelijus Augustinas – stebinantis filosofas ir virtuoziškas pasakojimo meistras. Aistros persmelkti prisiminimai jam puikiai dera su nuoseklia refleksija. Augustinas atskleidžia savo ilgesio ir meilės istoriją, galutinės prasmės paieškas ir pažeria daugybę žmogaus prigimties įžvalgų, kurias Vakarų kultūroje kiekviena karta apmąsto iš naujo. Per šešiolika amžių nuo Augustino atsivertimo nebuvo meto, kuomet „Išpažinimai“ nebūtų turėję svarios įtakos intelektiniam, dvasiniam ir kultūriniam gyvenimui.

Vertė Eugenija Ulčinaitė, Vaidilė Stalioraitytė


Parašykite atsiliepimą apie "Išpažinimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Išpažinimai, kurią skaitytojams dovanoja Aurelijus Augustinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aurelijus Augustinas su knyga Išpažinimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Išpažinimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aurelijus Augustinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Išpažinimai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Išpažinimai" perkama kartu