0

Istorinės atminties diskurso prielaidos ir prieštaravimai

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 1,79 €
Kaina knygyne: 2,59 €*
Sutaupote: 0.80 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Istorinės atminties diskurso prielaidos ir prieštaravimai

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9786094593109

2020-10-31 1.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Istorinės atminties diskurso prielaidos ir prieštaravimai" aprašymas

Straipsnių rinkinyje "Istorinės atminties diskurso prielaidos ir prieštaravimai" nagrinėjamos teorinės ir metodologinės valstybės istorijos politikos formavimo problemos.
Sparčiai globalėjančio pasaulio sąlygomis ir vykstant regioninės integracijos procesams tradicinė valstybių istorijos politika susiduria su naujais iššūkiais. Šioje knygoje aktualios valstybės istorijos politikos problemos nagrinėjamos dviem pagrindiniais aspektais.
Pirma, siekiama atskleisti gelmines pomodernaus istorinio pasakojimo sąsajas su šių dienu valstybes istorijos politika.
Antra, mėginama aptarti ir įvertinti dabartinio Lietuvos istorinio diskurso būklę analizuojant, koks piliečių valstybinės savimonės pobūdis ir turinys randasi kaip Lietuvos viešajame ir edukaciniame diskurse vyraujančių istoriografijos tradicijų sąveikos rezultatas.

Parašykite atsiliepimą apie "Istorinės atminties diskurso prielaidos ir prieštaravimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politika

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Istorinės atminties diskurso prielaidos ir prieštaravimai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Istorinės atminties diskurso prielaidos ir prieštaravimai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Istorinės atminties diskurso prielaidos ir prieštaravimai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Istorinės atminties diskurso prielaidos ir prieštaravimai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Istorinės atminties diskurso prielaidos ir prieštaravimai" perkama kartu