0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jokių orchidėjų mis Blendiš

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -51%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 3.00 € (51%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-26 Rima

Šią knygą gavau dovanų ,ji man tiek patiko,kad perskaičiau per vieną vakarą.Geras detektyvas!Man patiko labai.Rekomenduoju!!!


2021-09-30 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Jokių orchidėjų mis Blendiš" aprašymas

„Jokių orchidėjų mis Blendiš“ - intriguojantis pasakojimas apie tai, kaip du netikšos nusikaltėliai dėl išpirkos pagrobia nekaltą turtingą įpėdinę. Ji atitenka dar didesniam sukčiui, tokiam Slimui Grisomui. Jo ketinimai anaiptol nėra garbingi, tačiau pamačiusi, kokie degeneratai yra kiti Grisomų gaujos nariai, mis Blendiš pajunta silpnybę bosui...

Knygos „Jokių orchidėjų mis Blendiš“ parduota virš pusės milijono kopijų, ją perskaitė daugiau kaip septyni milijonai žmonių.

"Kažin ar buvo grožinėje literatūroje gyviau pavaizduotas gangsterių žiaurumas. Pagrobtosios mis Blendiš kančios ir likimas užgniaužia kvapą."
Liverpool Post

IŠTRAUKA

- Ach, jauskitės kaip namie, Klarkai Geibiai, - pratrūko blondinė, vėl išskleisdama rankas ant baro. - Kokia širšė jums įgėlė?

- Neaušink burnos, - burbtelėjo jis ir nusisuko. Mergina gūžtelėjo pečiais ir vėl įniko skaityti bulvarinį romaną. Beilis sriūbtelėjo didelį gurkšnį ir pasijuto geriau. Paskui atsilošė kėdėje ir užsitempė ant akių skrybėlę. Jį suėmė nerimas. Rilis kraustėsi iš proto dėl pinigų. Jeigu jiems artimiausiu metu nepavyks už ko nors užsikabinti, teks apiplėšti dar vieną banką. Beilio tai visiškai netraukė - ypač dabar, kai aplinkui šmirinėjo federalinio tyrimų biuro agentai. Situacija darėsi įtempta. Jeigu artimiausiu metu nenutiks nieko bloga, bus galima lengviau atsikvėpti. Iš savo vietos jis matė „Pekarde" knarkiantį senį Semą. Beilis šyptelėjo. Tas vyrukas jiems tikra rakštis. Jam tik pavalgyti ir pamiegoti, o jau ką nors suveikti lieka Riliui ir jam, Beiliui. Jis vėl gurkštelėjo ir prisidegė cigaretę. Viskis priminė Beiliui, jog jis vis dėlto turi skrandį, ir jis dirstelėjo per petį į blondinę.

- Ei, braškyte! - pašaukė. - Gal man kas patarnautų šioj skylėj?

Įsirėmusi rankomis į klubus mergina priėjo ir sustojo prie pat jo alkūnės.

- Ar tik ne per stiprius pusryčius pasirinkote? - paklausė ji žvelgdama į viskį. - Ko pageidautumėt?

- Kiaušinienės su kumpiu! - pareiškė jis, bakstelėdamas į ją pirštu. Tačiau nepataikė - ji vikriai išsisuko.

- Neužmirškit, kiek jums metų, Romeo! - atšovė blondinė. - Pirmiau atgaukit jėgas, paskui gulkit į lovą.

Stebėdamas, kaip ji sukasi prie viryklės, Beilis šyptelėjo. Įgudusia ranka sumušusi kiaušinius į keptuvę, mergina šmaukštelėjo ant grotelių storą bryzą kumpio.

Kol jis lūkuriavo, įėjo Heinis. Beilis pamojo jam, ir mėsingas it guminis Heinio veidas persprogo plačia šypsena. Jis prikėblino kuo skubiau - kiek tik leido jo trumpos kojos, ir, atsargiai nutūpęs ant Beilio pastūmėtos kėdės, įniko šluostytis veidą nešvaria nosine.

- Velniai griebtų! Na ir karšta! - sušuko jis, atmesdamas savo riebaluotus plaukus už kėdės.

- Kas naujo? - paklausė Beilis.

- Duok išgerti, - paprašė Heinis, o jo mažos akutės įsmigo į butelį.

Beilis įpylė jam stipriojo ir stebėjo, kaip draugužis su pasimėgavimu maukia. Heinis buvo geras vyrukas. Mėgo pasiklausyti, ką žmonės kalba, ir greitai sužinodavo visas naujienas. Vis dėlto tarp šantažuoti mėgstančių visuomenės padugnių jis buvo svetimas.

- Na, kaip sekasi? - draugiškai žybtelėjęs akimis paklausė jis. - Viskas gerai?

- Nieko gero, - atšovė Beilis, numesdamas ant grindų nuorūką. - Ištisas savaites jokių prošvaisčių. Velniop! Net arkliai mus išduoda.

Heinis nukorė savo įmitusį sprandą.

- Taip... - tarė jis. - Tu teisus. Ir ko tikėtis tokiam karštyje? - Palinkęs į priekį jis tyliai pratarė: - Girdėjau, Pontjakas buvo sėkmingas.

Beilis nusišaipė.

- Pontjakas? Klausyk, tas kuinas pabėgęs nuo vaikiškos karuselės!

Heinis, atrodė, įsižeidė.

- Klysti, - pareiškė jis. - Už tą žirgą sumokėta krūva pinigų. Statyk ant jo!

- Niekai, - nukirto Beilis. - Paklausęs tavo paskutinio patarimo, prakišau penkis dolerius. Pamanykit, Pontjakas! - Jis piktai šliūkštelėjo sau į taurę viskio.

Priėjo blondinė su užsakytu patiekalu.

- O jūs valgysit ar tik sėdėsit? - linktelėjusi į Heinį, paklausė ji.

Šis piktai dėbtelėjo į ją.

- Negi atsisakysi užkąsti tik dėl to, kad karšta? - burbtelėjo. - Atneškit kepsnį.


  • Autorius: Džeimsas H. Čeizas
  • Leidėjas: Sirokas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • Formatas: 11x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955740124
  • Vertėjas: Jolanta Kriūnienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-05-26

Šią knygą gavau dovanų ,ji man tiek patiko,kad perskaičiau per vieną vakarą.Geras detektyvas!Man patiko labai.Rekomenduoju!!!

Parašykite atsiliepimą apie "Jokių orchidėjų mis Blendiš"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Jokių orchidėjų mis Blendiš", kurią skaitytojams dovanoja Džeimsas H. Čeizas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Džeimsas H. Čeizas su knyga "Jokių orchidėjų mis Blendiš" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Jokių orchidėjų mis Blendiš" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Džeimsas H. Čeizas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Jokių orchidėjų mis Blendiš" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Jokių orchidėjų mis Blendiš" perkama kartu