0

Jozefo Mengelės dingimas

Kaina internetu: 8,29 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Jozefo Mengelės dingimas

  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9789986343424

2020-10-31 8.29 InStock
Į krepšelį
Knygos " Jozefo Mengelės dingimas" aprašymas

„Jozefo Mengelės dingimas" - dokumentais kruopščiai pagrįstas istorinis romanas apie vieną žiauriausių nacių nusikaltėlių, Aušvico koncentracijos stovyklos gydytoją Jozefą Mengelę, dariusį kraupius eksperimentus su žmonėmis. Dangstydamasis netikrais vardais, 1949 m. jis pabėga į Argentiną. Globojama prezidento Ch. Perono, ten gyvena gausi nacistų bendruomenė, svajojanti apie Ketvirtąjį reichą. Po karo atsigaunanti Vokietija beveik nepersekioja nusikaltėlių. Mengelių šeimos verslas klesti, jos remiamas Jozefas tikisi susikurti naują gyvenimą. Bet 1960 m. jo pradeda ieškoti Mosado agentai. Net slapstydamasis, kamuojamas paranojos, vienatvės, skurdo, Mengelė neatgailauja.

Šį žiaurų, realistišką romaną „Jozefo Mengelės dingimas", panašų į tiriamąją prozą, O. Guez rašė trejus metus. Jame jis perteikia šaltojo karo atmosferą, konfliktų draskomų asmenų psichologiją.

iš prancūzų kalbos vertė Stasė Banionytė

Parašykite atsiliepimą apie " Jozefo Mengelės dingimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Jozefo Mengelės dingimas, kurią skaitytojams dovanoja Olivier Guez. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Olivier Guez su knyga Jozefo Mengelės dingimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Jozefo Mengelės dingimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Olivier Guez. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Jozefo Mengelės dingimas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su " Jozefo Mengelės dingimas" perkama kartu