0
Juodoji knygelė: dirbančios moters vadovas
7.29 InStock

Juodoji knygelė: dirbančios moters vadovas

Internetu: 7,29 €
Knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 1.70 € (19%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Juodoji knygelė: dirbančios moters vadovas

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 128
  • ISBN ar kodas: 9789955137566

7.29 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Naujojo amžiaus verslo moterimi vadinama Otegha Uwagba savo paslaptimis kūrybiškoms, karjeros siekiančios moterims dalijasi knygoje „Juodoji knygelė: dirbančios moters vadovas“.

Patogi, kelioninės knygos dydžio „Juodoji knygelė: dirbančios moters vadovas“ taps nuolatine palydove kiekvienai moteriai. Aktulių ir naudingų patarimų, įkvepiančių idėjų ras tiek naujokės, dar tik pradedančios karjerą, tiek savo srities profesionalės.

Otegha Uwagba yra rašytoja, lektorė, prekės ženklų konsultantė. Ji įkūrė Londone veikiančią platformą „Women Who“, kuri jungia ir palaiko kūrybiškas dirbančias moteris. O. Uwagba dirbo prestižinėse Londono reklamos agentūrose ir kultinėje jaunimo žiniasklaidos bendrovėje „Vice Media“.
2018 m. žurnalas Forbes įtraukė O. Uwagba į 30 įtakingiausių žmonių, kuriems dar nėra 30-ies, sąrašą („30 under 30“). Knygos autorė Oksfordo universitete baigė politikos, filosofijos ir ekonomikos studijas. O. Uwagba gimė Nigerijoje, užaugo pietinėje Londono dalyje ir ten tebegyvena iki šiol.

Knygoje „Juodoji knygelė: dirbančios moters vadovas“ autorė aiškina svarbiausius dalykus, siekiant sėkmingos karjeros ir ją savarankiškai kuriant: ji moko, kaip reikėtų derėtis dėl algos pakėlimo, sukurti savo prekės ženklą, profesionaliai naudotis internetu teikiamomis galimybėmis ar įveikti kūrybinę krizę. Patarimų čia ras ir tos, kurios siekia tapti laisvai samdomomis profesionalėmis, ir verslininkės, menininkės, kūrėjos. Knygoje taip pat yra ir visas skyrius apie viešąjį kalbėjimą – kaip įvaldyti šį meną, kuris dabar daugeliui tampa kasdieniu iššūkiu?

„Dažniausiai rašau apie tris savo meiles – moteris, kūrybiškumą ir karjerą – ir kartais šiek tiek parašau apie madą, kultūrą, gyvenimo būdą“, – savo kūrybą pristato autorė, kuri taip pat rašo leidiniams i-D, Elle, Refinery29, and The Guardian.

Savo pirmąją knygą „Juodoji knygelė: dirbančios moters vadovas“ autorė vadina praktiniu vadovu moterims, kuriančioms savo karjerą. „Sakyčiau, kad mano gyvenimo tikslas, kuris apibūdina viską, ką aš darau, yra padėti moterims geriau dirbti ir kurti savo karjerą pirmiausia pagal savo pačių poreikius. Mano darbo etiką labiausiai formavo tėvai“, – sako autorė. Tai patvirtina ir dedikacija jos knygoje: „Mano tėvams, kurie išmokė mane sunkiai dirbti ir toliau rodo pavyzdį“.

„Tvirti, protingi ir ramūs patarimai. Tai naudingas ir ryte praryjamas gidas, padėsiantis kurti tokią karjerą, kokia labiausiai tiks būtent jums“
A Little Bird

„Kompaktiškas brangakmenis“
Stylist

„Gidas, kurį privaloma perskaityti visoms kūrybiškoms moterims, siekiančioms rasti savo vietą darbo pasaulyje.“
Elle

Iš anglų kalbos vertė Daiva Krištopaitienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu