0

Kai Nyčė verkė

  • Nuolaida knygai -30%
4.4
(8 įvertinimai)
Internetu: 11,99 €
Knygyne: 16,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2019-09-08 Renata

Nuostabi knyga keičianti gyvenimą į gerąją pusę. Autoriui tik komplimentai

Informacija

Kai Nyčė verkė

  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 15x21 minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 205
  • ISBN ar kodas: 9785415019823

2020-06-30 11.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Irvinas D. Yalomas - amerikiečių psichoterapeutas išgarsėjo kaip savitų literatūros kūrinių, atspindinčių jo, kaip mokslininko, psichoterapeuto ir pedagogo, idėjas ir įsitikinimus, autorius. Jis vienas garsiausių šiuolaikinės psichoterapijos atstovų, fundamentalių veikalų, skirtų grupinei ir egzistencinei psichoterapijai, autorius. I. Yalomo literatūriniai kūriniai – psichoterapinės novelės ir romanai – tapo pasauliniais bestseleriais. Psichoterapijos procesas, aprašytas gyva literatūrine kalba, tapo nauju žanru, kurį pats autorius vadina psichoterapiniu romanu.

Frydrichas Nyčė, žymiausias Europos filosofas... Džozefas Brojeris, vienas iš psichiatrijos atradėjų, slaptas susitarimas... jaunas internas Zigmundas Froidas...

Frydrichas Nyčė ir Jozefas Brojeris niekada nebuvo susitikę. Ir, žinoma, psichoterapija atsirado ne iš jų pokalbių. Tačiau pagrindinių veikėjų gyvenimas grįstas faktais, o svarbiausi romano dėmenys: Brojerio dvasinės kančios, Nyčės neviltis, Ana O., Lu Solomė, Froido santykiai su Brojeriu, gimstanti psichoterapija – tikrai buvo 1882 metų istorija. Rašytojas išgalvotoje situacijoje suveda šiuos herojus ir atskleidžia pramanytus santykius tarp išskirtinio paciento ir talentingo gydytojo.

I. Yalomas knygoje "Kai Nyčė verkė" subtiliai žengdamas perėja tarp psichiatrijos ir grožinės literatūros, atskleidžia meilės, lemties ir valios dramą XIX a. Vienoje, psichoanalizės gimimo išvakarėse.

Iš anglų kalbos vertė Viktorija Labuckienė

2019-09-08

Nuostabi knyga keičianti gyvenimą į gerąją pusę. Autoriui tik komplimentai

2010-10-03

Labai įtaigi knyga: net nepajaučiau, kaip pradėjau gyventi ja, vis labiau gilintis ir suprasti veikėjus, galbūt netgi įsivaizduoti save jų vietoje. Ši knyga gerokai pakėlė kartelę ir parodė, kokia turi būti tikrai gili, įdomi, sukrečianti ir verčianti kažką perdelioti savo gyvenime, knyga.

2010-06-28

siuo metu skaitau sia knyga, beliko 50 psl. perskaityti. tiesa, knyga taip stipriai paveike mane, kad negaliu. Viskas apsiverte, susijauke, atsirado vidinis nerimas, iskilo daug klausimu... bijau sios knygos :) siaip labai puiki, kartu ir gasdinanti...

2010-02-12

tiesa, pamiršau paminėti- gėlės recenzijos autoriui! :)

2010-02-12

Knygą skaičiau du kartus.. galėčiau skaityt dar ir dar, nes mintys joje neišsenkančios. Yalomo dėka, susipažinau su tikruoju Nyče, pamėgau jo knygas ir mintis. Tūkstantį kartų lenkiuosi Yalomui, knyga viena iš tų, kurios sujaukia prota ir pakeičia žmogų. Mane ji tikrai pekeitė. :))

2009-01-28

Megstu Yaloma ir perskaiciau visas jo lietuviskai verstas knygas. Deja sia, iveikiau sunkiausiai. mazai siuzeto, ir labai jau daug filosofiju - tai patapo eiliniu sunkiai skaitomu filosofijos/psichologijos vadoveliu

2008-08-23

nemazai sios knygos minciu perskaiciu keis kartus, ir dar uzsirasiau i stebuklinga minciu knygele:)padeda savy atrasti kazka uzslepto, susidurti su tuo

2008-08-19

Yalom ypatingas tuo, kad budamas psichiatras, neraso tu taip nuvalkiotu savipagalbos knygeliu. Jo knygos priklauso grozinei literaturai. Jos gilios, verciancios susimastyti ir prapleciancios akirati. \r\n¨Kai Nyce verke¨ nenuvyle. Rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu