0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 9,49 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (14%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-05 Adelė

Pelytės Zitos nuotykiai yra pamokantys, nuotaikingi, ugdantys ir šaunūs. Vaikams tikrai patiks, juk rašo Vytautas V. Landsbergis. O kaip šio autoriaus knygos gali nepatikti? :))

Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo


2021-07-31 9.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo" aprašymas

Vytautas V. Landsbergis – vaikų mylimas autorius, sukūręs tokius personažus, kaip briedis Eugenijus, arklys Dominykas ir lapiukas Pūkis. Knygelėje „Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo“ susitinkame dar vieną jau pamėgtą veikėją – pelytę Zitą. Tai antrasis kūrinys apie šią drąsią mažylę.

Pirmą kartą pelytę susitikome knygelėje „Pelytė Zita“. Mūsų Zitutė yra tikra bailiukė. Ji bijo katinų, bijo tamsos ir bijo siaubų, tačiau dar labiau bijo, kad jos baimės išsipildys, todėl mokosi jas nugalėti. Vytautas V. Landsbergis knygelėse apie Zitą parodo, kad žmogiškąsias silpnybes galima įveikti.

Antroje knygelėje „Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo“ Zita jau gerokai drąsesnė ir nuovokesnė. Ji susiranda draugą kirstuką Aloyzą ir jie kartu su kitais pagalbininkais leidžiasi į nuotykį. Pasauliui gresia šiukšlių uraganas! Bandydami sustabdyti katastrofą draugai keliauja iki Himalajų. Pakeliui įveikia daugybę kliūčių ir pavojų!

Vytautas V. Landsbergis knygelėje paliečia įvairias temas. Jis kalba apie draugystę, ekologines problemas ir narsą. Siužetas lengvai įtrauks vaikus. Knygos tekstas nesudėtingas ir smagus. Paprastai išminties kupinose pasakose autorius vengia atvirai moralizuoti ir skaitytojams leidžia patiems spręsti, kas yra gerai, o kas blogai.

Patiko knygelės „Pelytė Zita“ ir „Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo“? Autorius parašė ir trečią dalį „Kaip pelytė Zita žmogumi pavirto“, kurioje veikėjai patirs dar daugiau nuotykių.

Pelytė Zita ir jos draugai tarakonas Dzioba, kirstukas Aloyzas, gervė Bernadeta, briedis Vangogas ir kt. yra itin mėgstami mažųjų skaitytojų. Autorius nestokoja gero humoro, o pasakojimų siužetai stebina nepaprasta fantazija.

Vytautas V. Landsbergis (g. 1962 m.) – publicistas, teatro ir kino režisierius bei vaikų rašytojas. Naujų autoriaus knygų vaikai laukia su nekantrumu, o Vytauto V. Landsbergio sukurti herojai tampa tikromis žvaigždėmis. Autorius 2009-tais metais buvo apdovanotas Lietuvos Vyriausybės kultūros ir meno premija.

Pasiilgote geros istorijos, tinkamos visai šeimai? Rekomenduojame knygelę apie pelytę Zitą įsigyti internetu ir mėgautis gera nuotaika. Įvairaus žanro literatūros online knygyne rasite pirkti pigiau, nes dažnai rengiame akcijas bei teminius išpardavimus ir siūlome tikrai geras kainas. Pirkite atsiliepimuose ir apžvalgose puikiai įvertintas knygas arba atsižvelkite į trumpus aprašymus, santraukas, puslapių skaičių, pavartykite ištraukas ir skaitinius išsirinkite patys!2021-05-05

Pelytės Zitos nuotykiai yra pamokantys, nuotaikingi, ugdantys ir šaunūs. Vaikams tikrai patiks, juk rašo Vytautas V. Landsbergis. O kaip šio autoriaus knygos gali nepatikti? :))

2021-04-15

Puiki knyga, vsos knygos apie pelyte Zitą mano dukrytei labai patinka

Parašykite atsiliepimą apie "Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo, kurį parašė Vytautas V. Landsbergis. Siūlome ne tik išsamų Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautas V. Landsbergis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kaip pelytė Zita pasaulį išgelbėjo" perkama kartu