0

Kaip Proustas gali pakeisti jūsų gyvenimą

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
4000 knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip Proustas gali pakeisti jūsų gyvenimą


Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Knyga "Kaip Proustas gali pakeisti jūsų gyvenimą" - tai kasdienio gyvenimo filosofija apie tai kaip nustoti švaistyti ir pradėti branginti gyvenimą.Ir kas galėjo pamanyti, kad Proustas, didysis prancūzų literatūros klasikas, taps puikiu patarėju, kaip mums prasmingai gyventi šiandien? Genialus rašytojas suprato, kad gyvenimo esmė bei vertė susideda iš kasdienybės smulkmenų. Paklauskite savęs, ar mokate mėgautis atostogomis, ar žinote, kaip atnaujinti draugystę, išmokti sklandžiai reikšti mintis, vertinti mažus dalykus, būti geru šeimininku, prisipažinti mylint? Proustas savo gyvenimu bei kūryba siūlo vertingų atsakymų. Šioje knygoje jis – toks, kokio galbūt nepažinojome: žaismingas ir pragmatiškas. Proustas iš tiesų gali pakeisti mūsų gyvenimą.


Alainas de Bottonas išgarsėjo didelį pripažinimą pelniusiomis knygomis, kuriose meno, filosofijos ir literatūros klausimai derinami su kasdienės filosofijos patarimais. Jo kūriniai intelektualūs, turintys terapinę galią ir lengvai skaitomi. Autoriaus tikslas – grąžinti idėjas ten, kur joms ir privalu būti – į mūsų gyvenimo centrą.


"Čia rasime daugiau domesio žmogumi ir fantazijos žaismo nei daugumoje grožinių knygų... de Bottonas, pabrėždamas Prousto kūrybos gydomuosius, patariamuosius aspektus, perskaito mums ją iš naujo ir pateikia šio milžiniško švento ežero saldų. skaidrų distiliatą."

John Updike


"Šis kūrinys – ne tik kritika, biografija, literatūros istorija ir skaitytojo vadovas Prousto šedevrui suprasti, bet ir saviugdos knyga pačia tikriausia šių žodžių prasme."

The New York Times


"De Bottono knyga tokia žavinga, įdomi ir išmintinga, kad ji viena pati gali pakeisti mūsų gyvenimą."

The Daily Telegraph


Iš anglų kalbos vertė Rasa Balčikonytė

TURINYS

TURINYS


Kaip mylėti savo gyvenimą dabar / 7

Kaip skaityti sau / 15

Kaip rasti laiko sau / 37

Kaip sėkmingai kentėti / 57

Kaip rodyti jausmus / 97

Kaip būti geru draugu / 117

Kaip praregėti / 147

Kaip būti laimingam mylint / 173

Kaip padėti knygą į šalį / 189

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu