0

Kaip suš*kti savo gyvenimą arba kaip to išvengti

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kaip suš*kti savo gyvenimą arba kaip to išvengti

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 224
  • ISBN ar kodas: 9786090133552

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

Pavargai jaustis sumautai, erzina sutuoktinis, dar kartą paliko mylimasis, draugės per dienas liežuvauja apie tavo nesėkmes, mintys apie iš pamokų bėgančią paauglę dukrą neleidžia užmigti, o įkyrų nestiprų skausmą gydytojas diagnozavo kaip sunkiai išgydomą ligą... Stengiesi viską daryti gerai, bet viskas vyksta netinkamai. "Gyvenimas sunkus. Ne dėl to, kad gyvename kaip nors netinkamai, o todėl, kad sunkus." (Glennon Doyle Melton)


Knyga „Kaip suš*kti savo gyvenimą arba kaip to išvengti“ kviečia suvokti, kas jus skaudina, įvardinti kliūtis, pabandyti jas įveikti, padaryti išvadas ir... įsimylėti save. O pradėti reikia nuo svarbiausio klausimo - ar ne per daug dėmesio moterys skiria kitų nuomonei apie save?


Autorė Andrea Owen siūlo moterims išjungti autopilotą, nutildyti vidinę kritikę ir imtis kurti laimingesnį gyvenimą, džiaugiantis jo pilnatve.


2007-ieji autorei buvo sunkių išgyvenimų metai. Žmogus, su kuriuo ji susitikinėjo, įkalbėjo ją mesti darbą, išsikraustyti iš būsto ir išvažiuoti su juo. Rengiantis iškeliauti, paaiškėjo keletas įdomių dalykų – jis neserga vėžiu, jam tereikia preteksto pateisinti narkotikų vartojimą, o kai baigėsi Andrea pinigai, jis paliko ją su teigiamu nėštumo testu rankoje.


Apmąsčiusi situaciją Andrea Owen suprato: dažnai moterys vienaip ar kitaip elgiasi atsižvelgdamos į kitų lūkesčius.


Teikdama pagalbą kitoms sugniuždytoms moterims, ji pastebėjo, kad jas vienija keturiolika neigiamų įpročių. Šie įpročiai formuoja elgesio modelį, neleidžiantį pakilti, kai gyvenimas bloškia žemyn.


Knygą „Kaip suš*kti savo gyvenimą arba kaip to išvengti“ sudaro keturiolika skyrių, o jos siūlomą terapiją galima apibendrinti trimis paprastomis taisyklėmis.


Pirmiausia reikia pripažinti savo jausmus, emocijas ir išgyvenimus. Dažniausiai tą padaryti trukdo gėdos jausmas, jog dėl savo trūkumų nesame verti meilės ar artimo ryšio.

Sekantis žingsnis - keisti savo įpročius ir nusistovėjusį elgesį.

Ir galiausiai, pamilti save iš naujo ir mylėti visada. O tam turime priimti visus patiriamus  jausmus ir išgyvenimus, net jei jie atrodo beprasmiai ir nemalonūs. Tai - kelias į laisvę ir ramybę.


Pagalba sau, anot autorės, ilgas ir atkaklus darbas, todėl išmeskite laikrodžius ir neskaičiuokite laiko. Jo tikrai pakaks, tačiau viskas truks ilgiau nei valandą ar dvi. Nėra paprasto recepto, kuris leistų pakeisti įsisenėjusius įpročius akimirksniu.


"Ši knyga – apie tai, kaip atpažinti bjaurų įprotį, pakeisti jį kitu ir  įtvirtinti  naują  elgseną.  Klysti  ir  mėginti  dar  kartą.  Ši  knyga  –  apie tai, kaip veikti, o ne tik paskaityti ir pagalvoti: „Hmm... regis, neblogai.“ Ne, mintis turėtų atrodyti taip: „Hmm... regis, neblogai. Gal kiek nejauku ir nesmagu. Pamėginsiu. Galbūt man nepavyks. Bet nepasiduosiu, nes pavargau jaustis sumautai."


Knygos autorė – diplomuota ugdomojo konsultavimo trenerė. Ji padeda moterims kovoti su perfekcionizmu, nelyginti savęs su kitais, nesistengti kitiems įtikti ir patikti, nebijoti būti silpniems, o suklydus sau atleisti. Moterys dažnai patenka į uždarą ratą, kai siekdamos būti geriausios, maskuoja savo nesėkmes ir tai vėl stumia jas uždaro rato link.


Tegul nutyla vidinė kritikė! Mėgaukitės jus mylinčių žmonių draugija ir tvirtai laikykite gyvenimo vadžias savo rankose.


„Tikrai žinau viena: kai moteris ryžtasi keisti savo gyvenimą, kai tampa dėmesinga sau ir savo norams, jos niekas negali sustabdyti. Ir jūs, brangi skaitytoja, esate tokia moteris.“


Iš anglų kalbos vertė Eglė Černiauskaitė-Skrebienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu