⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kapitono Granto vaikai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-06-11 Aistė S.

Nuostabi klasikos knyga vaikams!


Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 14.48 SoldOut

Knygos "Kapitono Granto vaikai" aprašymas

Kolekcinis leidimas su 176 originaliomis iliustracijomis.

„Kapitono Granto vaikai“ – geriausia kada nors parašyta nuotykių ir nepaprastų kelionių knyga, kurią pristatome ypatingu kolekciniu leidimu – daugiau nei 640 puslapių šedevrą su net 176 iliustracijomis! Leiskitės į nepaprastą kelionę aplink pasaulį per nepažintas jūras ir žemynus su mokslinės fantastikos pradininku Jules‘iu Verne‘u. Patirkite neįtikėtinų nuotykių, rizikos ir išbandymų, atraskite mokslo žinių lobyną su „Kapitono Granto vaikais“.

Bandydama naują lordo Glenarvano jachtą „Dunkanas“, įgula sugauna ryklį. Ryklio viduriuose jie aptinka butelį, kuriame randa tris laiškus, parašytus skirtingomis kalbomis. Laiškuose dingusio „Britanijos“ laivo kapitonas Haris Grantas šakiasi pagalbos.

Kadangi jūros vanduo išblukino laiškus, tiksliai atkurti, kur sudužo laivas, neįmanoma. Tuo pat metu į ledi Glenarvan kreipiasi du vaikai, kapitono Granto duktė ir sūnus, prašydami padėti surasti dingusį tėvą.

Edvardas Glenarvanas su bičiuliais leidžiasi į kelionę jachta per Pietų pusrutulio jūras 37-tąja lygiagrete. Keliautojai patiria ir išgyvena dramatiškus įvykius, pakliūva į neįtikėtinas situacijas, tačiau herojų kilnumas, pasiaukojimas, drąsa ir ištvermė daro stebuklus.

Jules Gabriel Verne (1828–1905) – prancūzų rašytojas, mokslinės fantastikos žanro pradininkas. Rašė apie keliones kosmose, ore ir po vandeniu dar prieš išrandant navigacines sistemas ir pačius orlaivius bei povandeninius laivus, o apie kosmines keliones nė nebūdavo užsimenama. Savo kūriniuose J. Verne‘as mokslą, išradimus, gamtines ir geografines žinias sujungė su nuotykiais. Jo romanas „Kapitono Granto vaikai“ pirmą kartą buvo išleistas 1867 metais ir nuo to laiko nepraranda populiarumo. J. Verne‘as yra antrasis visų laikų daugiausiai verčiamas autorius, nusileidžiantis tik Agathai Christie, beveik visi jo kūriniai sulaukė daugybės ekranizacijų.


  • Pavadinimas originalo kalba: Les enfants capitaine Grant
  • Autorius: Žiulis Vernas (Jules Verne)
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2021
  • Knygos puslapių skaičius: 640
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094843501
  • Vertėjas: Pranas Kvietkauskas, Pranas Tamošaitis
  • Iš kokios kalbos versta: prancūzų

Kiti taip pat domėjosi


2021-06-11

Nuostabi klasikos knyga vaikams!

2021-06-07

Tai yra viena iš klasikos, kurią skaičiau vaikystėje. Knyga man paliko ilgalaikį įspūdį apie jūrų keliones ir iš dalies buvo priežastis, kodėl aš norėjau būti jūrininkas vaikystėje.
Nuostabi knyga, kurią turėtų perskaityti kiekvienas paauglys.

Parašykite atsiliepimą apie "Kapitono Granto vaikai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Kapitono Granto vaikai", kurį pristato Žiulis Vernas (Jules Verne). Siūlome ne tik išsamų "Kapitono Granto vaikai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Žiulis Vernas (Jules Verne). Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Kapitono Granto vaikai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Kapitono Granto vaikai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kapitono Granto vaikai" perkama kartu