0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kartografinio diskurso semiotika: 1613 m. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio analizė

  • Nuolaida knygai -67%
Kaina internetu: 1,69 €
Kaina knygyne: 4,99 €*
Sutaupote: 3.30 € (67%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kartografinio diskurso semiotika: 1613 m. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio analizė


2021-07-31 1.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kartografinio diskurso semiotika: 1613 m. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio analizė" aprašymas
"Kartografinio diskurso semiotika: 1613 m. Lietuvos Didžiodios Kunigaikštystės žemėlapio analizė" - serijos "Semiotika 9" leidinys.


Jovita Bružienė pasitelkia šiuolaikinę erdvės semiotiką analizuodama kartografinį diskursą – 1613 m. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapį. Aprašomas žemėlapio figūras ji susieja su naratyvinio pobūdžio perėjimais tarp skirtingų erdvės režimų (tarp kurių yra ir „naratyvinis“ tinklas). Žemėlapis tampa semiotinės kelionės erdve, o jo skaitytojas – keleiviu.

TURINYS


Turinys

 

Paulius Jevsejevas, Kęstutis Nastopka. Erdvės semiotika / 4

 

Jovita Bružienė. Kartografinio diskurso semiotika: 1613 m. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio analizė / 13

ĮVADAS / 13

TEKSTO PLASTIKA / 18

Fragmentavimas / 20

Topologija / 22

Centrinės vietos / 26

Šriftai / 32

Sluoksniai / 34

KARTOGRAFINIO DISKURSO NARATYVUMAS / 36

Kelionės maršrutas / 38

Kelionės erdvė / 45

RAŠTO IR VAIZDO SANTYKIS / 55

IŠVADOS / 64

LITERATŪRA / 68

ILIUSTRACIJŲ SĄRAŠAS / 70

SUMMARY / 70

PRIEDAS / 71


Parašykite atsiliepimą apie "Kartografinio diskurso semiotika: 1613 m. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kartografinio diskurso semiotika: 1613 m. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio analizė, kurią skaitytojams dovanoja Jovita Bružienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jovita Bružienė su knyga Kartografinio diskurso semiotika: 1613 m. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio analizė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kartografinio diskurso semiotika: 1613 m. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio analizė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jovita Bružienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kartografinio diskurso semiotika: 1613 m. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio analizė palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kartografinio diskurso semiotika: 1613 m. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės žemėlapio analizė" perkama kartu