0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kelionė į Tandadriką (2-oji laida)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 8,59 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (15%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-04-29 Roma

Tai knyga, apie kurią turėtų būti rašomos knygos, deja, radau tik keletą straipsnių lietuvių ir rusų kalbomis. Prisijungdama prie jų autorių, labai rekomenduoju perskaityti visiems, net jei jūs jau seniai ne vaikas.

Kelionė į Tandadriką (2-oji laida)


2021-05-31 8.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kelionė į Tandadriką (2-oji laida)" aprašymas

Iš pirmo žvilgsnio Vytautės Žilinskaitės apysakos-pasakos „Kelionė į Tandadriką“ siužetas atrodo paprastas. Vaikų išmesti žaisliukai randa erdvėlaivį ir išskrenda laimės ieškoti į žaislų planetą Tandadriką. Ten apgadinti veikėjai ir vėl taps gražūs bei geidžiami. Visgi knyga savyje talpina gerokai daugiau nei paprastą nuotykių istoriją. Vytautės Žilinskaitės kūryba pasižymi tuo, kad ji nuo vaikų neslepia aštrių kampų: kalba linksmai, bet tuo pačiu ir rimtai. „Kelionė į Tandadriką“ – gyvenimiška ir išmintinga.

Apysakoje-pasakoje veikia šeši herojai. Pagrindinis – kiškis Kadrilis. Jautrus nulėpausis iš karto užsitarnauja skaitytojų meilę. Deja, vėliau tapęs ekspedicijos vadu jis, kaip ir daugelis žmonių, pradeda piktnaudžiauti valdžia.

Šunelis Kutas – bailokas, naivokas, tačiau visiškas geraširdis. Jis visada sako, tai kas šauna į galvą, daug juokiasi ir yra visiškai atsidavęs savo draugams, bei pasirengęs paaukoti gyvybę.

Pingvinas Tvinas primena geraširdį išmintingą senelį. Jis nerangus, lėtas, tačiau visada turi gerų patarimų ir papsėdamas pypkę išsprendžia kebliausias situacijas.

Varlė Letargija – itin įdomus personažas. Panašių į ją žmonių sutinkame kiekvienas. Letargija yra savanaudiška, lipanti per kitų galvas, godi, tačiau tuo pačiu ir labai protinga. Deja, savo protą ji naudoja intrigoms regzti.

Lėlė Einora primena aikštingą princesę. Ji labai nori būti geriausia, mėgsta puoštis, kuria nebūtas istorijas apie save. Tačiau tuo pačiu ji jautri, draugiška ir iniciatyvi. Einora yra labai prieštaringas personažas ir tuo labiausiai panaši į žmogų.

Pilotas Menesas – paslaptingiausias istorijos veikėjas. Jis skraidina draugus į Tandariką, tačiau apie save paslapčių neišduoda.

Visi šie veikėjai kelionėje patirs nepakartojamų nuotykių ir draugystės išbandymų.

„Kelionė į Tandadriką“ – gili, daugiasluoksnė istorija apie draugystę, gerąsias draugų savybes ir tamsiąsias ydas. Veikėjų santykiai yra absoliučiai žmogiški ir pamokantys. Istorija patiks ne tik vaikams, apie ką pamąstyti ras ir suaugusieji. Autorė kviečia mažiau koncentruotis į save ir dažniau skirti dėmesio aplinkiniams. Knyga net ir po trisdešimties metų nepraranda aktualumo.

Vytautė Genovaitė Žilinskaitė gimė 1930 metais, Kaune. Ji yra viena garsiausių vaikiškų knygų rašytoja Lietuvoje, prozininkė, poetė. Autorės kūryba išversta į daugiau nei dešimt užsienio kalbų.


  • Autorius: Vytautė Žilinskaitė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 296
  • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090141120

2020-04-29

Tai knyga, apie kurią turėtų būti rašomos knygos, deja, radau tik keletą straipsnių lietuvių ir rusų kalbomis. Prisijungdama prie jų autorių, labai rekomenduoju perskaityti visiems, net jei jūs jau seniai ne vaikas.

Parašykite atsiliepimą apie "Kelionė į Tandadriką (2-oji laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Kelionė į Tandadriką (2-oji laida), kurį parašė Vytautė Žilinskaitė. Siūlome ne tik išsamų Kelionė į Tandadriką (2-oji laida) aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Vytautė Žilinskaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Kelionė į Tandadriką (2-oji laida). Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Kelionė į Tandadriką (2-oji laida) dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Kelionė į Tandadriką (2-oji laida)" perkama kartu