0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kiek kartų gali atgimti tauta?

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kiek kartų gali atgimti tauta?


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kiek kartų gali atgimti tauta?" aprašymas

Vytautas Radžvilas (1958) - filosofas, Vilniaus universiteto profesorius, vienas aktyviausių Lietuvos politinio gyvenimo komentatorių ir kritikų. Keldamas principinius tautos ir valstybės būklės ir išlikimo klausimus, pasitelkdamas turitngč istorinį ir pasaulio politikos kontekstą, autorius kviečia pakilti virš kasdienių ne be pagrindo niekinamos politikos batalijų ir pažvelgti į savo šalį jos išlikimo perspektyvoje.

Likimo aplinkybės ir valingas apsisprendimas lėmė V. Radžvilui būti ir vienu iš Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio kūrėjų, iniciatyvinės grupės narių. Kaip tautos charakteriui, taip ir knygos "Kiek kartų gali atgimti tauta?" autoriui ši unikali istorinė patirtis paliko nenumaldomą teisingesnės, demokratiškesnės, iš tiesų laisva ir savarankiška galinčios vadintis valstybės ilgesį.

Šiandieninės Lietuvos merdėjimas, autoriaus teigimu, maskuojamas mitu apie „sėkmės Lietuvą", tačiau yra akivaizdus iš istorijoje nematytų emigracijos ir demografinio nuosmukio mastų. Laisva, politinio korektiškumo nesuvaržyta kalba V. Radžvilas klausia: ar dar gali atgimti tauta, ar nueisime į istorijos užmarštį?

"Nežinau kito Lietuvos filosofo, kurio teorinė mintis šiandien būtų taip suaugusi su Lietuvos valstybės reikalais. Sunku jsivaizduoti, kad kolegos Vytauto tekstai nesukeltų polemikos. Tokia yra politikos prigimtis. Politinis gyvenimas neįsivaizduojamas be aštraus skirtingų požiūrių susidūrimo. Kaip rodo įvadinis knygos straipsnis, rašydamas publicistinius tekstus Vytautas nori matyti daugiau, negu leidžia mokslinio tyrimo metodai, politikų pareiškimai ir žiniasklaidos žinios. Taip jis elgėsi Sąjūdžio laikais, taip elgiasi ir prabėgus trisdešimčiai metų po jo."
prof. dr. Alvydas Jokūbaitis, Vilniaus universitetas

"Pagrindinis rūpestis - tautos ir valstybės likimas šiuolaikiniame geopolitinių įtampų ir geopolitinio nestabilumo didėjimo, taip pat ES naujų raidos scenarijų po Brexito aplinkoje. Visiems akivaizdus dalykas - Lietuva ir lietuvių tauta išgyvena egzistencinę tautos nykimo dėl emigracijos ir vis labiau plintančio skurdo dramą. Tad dera tikėtis, kad knyga paskatins apie tai mąstyti ne tik pavienius skaitytojus, bet ir mūsų politikų sluoksnį. Toks mąstymas gyvybiškai būtinas Lietuvai."
dr. Vytautas Rubavičius, Lietuvos kultūros tyrimų institutasParašykite atsiliepimą apie "Kiek kartų gali atgimti tauta?"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Politikos knygos

Vytautas Radžvilas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kiek kartų gali atgimti tauta?, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kiek kartų gali atgimti tauta? aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kiek kartų gali atgimti tauta? už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kiek kartų gali atgimti tauta?? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Radžvilas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kiek kartų gali atgimti tauta?" perkama kartu