0

Kilkite aukštyn į TOP'us

  • Nuolaida knygai -73%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 8.00 € (73%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kilkite aukštyn į TOP'us

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 15x21, kieti vrišeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 245
  • ISBN ar kodas: 9786098112672

2020-11-30 2.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kilkite aukštyn į TOP'us" aprašymas

"Devyniasdešimt penki procentai žmonių, suprantančių ir pripažįstančių tam tikrų principų, jo nesugeba taikyti savo gyvenime, nes stokoja reikiamų dvasinių resursų."

Stanfordo universitetas

Zigas Ziglaras (Zig Ziglar) - populiarus rašytojas, paskaitininkas ir konsultantas. Jis kalbėjo iš vienos tribūnos su tokiais garsiais Amerikos žmonėmis kaip prezidentai Fordas ir Reiganas, valstybės sekretorius Kolinas Pauelas, rašytojas ir pozityvaus mąstymo mokytojas Normanas Vinsentas Pilas... Už nuopelnus skatinant laisvą verslą Žigas Ziglaras gavo tris JAV Kongreso apdovanojimus.

Ziglaras ir jo vadovaujama Zig Ziglar Corporation konsultuoja verslo lyderius ir eilinius kompanijų darbuotojus, kaip atskleisti visą savo fizinį ir dvasinį potencialą. Ziglaro veiklos laukas praktiškai yra visas pasaulis.

Zigas Ziglaras parašė daugiau kaip dvidešimt knygų, kurios priskiriamos motyvacinės literatūros kategorijai, dešimt iš jų yra tapusios pasauliniais bestseleriais ir išverstos į kelias dešimtis pasaulio kalbų.Ši knyga "Kilkite aukštyn į TOP'us" paskatins jus siekti pačių aukščiausių viršūnių ir ugdytis geriausias savo savybes, kuriomis jus apdovanojo Kūrėjas. Jūs išmoksite nugalėti baimę, kaltę ir pyktį, o tada šių neigiamų emocijų vietą užims didelių išsipildymų laukimas. Kai jau būsite viršūnėje, jūs suprasite štai ką: jei nėra Dievo, viskas leidžiama, tačiau su Dievu - viskas pasiekiama. Ir dar jums taps aišku, kad didžiausi laimėjimai laukia tada, kai jūsų veikla bus paremta tvirtais etiniais principais ir siekiu tarnauti žmonėms.


Knygos "Kilkite aukštyn į TOP'us" tikslai:

1.  Suteikti jums viltį, įkvėpimą ir palaikymą, nes šie dalykai žmogaus dvasiai yra būtini, kaip kūnui yra būtinas deguonis.

2.  Priminti jums, ką gyvenime galima nusipirkti ir ko neįmanoma įsigyti už jokius pinigus.

3.  Patarti jums, ką reikia daryti, kad visada turėtumėte darbą.

4.  Įtikinti jus, kad žodžiu „nelaimė" apibūdinamas tik gyvenimo įvykis, o ne asmuo.

5.  Taip pakeisti JŪSŲ nuomonę apie save, kad jūs pradėtumėte kitaip vertinti visa tai, ką siūlo gyvenimas.

6.  Padėti jums priimti tokius sprendimus, kurie jums leis gerai gyventi šiandien ir rytoj.

7.  Paaiškinti jums, kodėl be išankstinio pasirengimo neįmanoma nieko nuveikti ir turėti.

8.  Pagerinti jūsų intelekto koeficientą ir emocinį koeficientą.

9.  Padėti jums išsiugdyti tokias psichologines nuostatas ir charakterio savybes, tokius įgūdžius ir gebėjimus, kurie garantuotu tvarią sėkmę.

10. Įrodyti jums, kad turite susidraugauti su savo praeitimi, nes tik tada galėsite susitelkti į dabartį ir kurti gražią ateitį.

11.  Parodyti jums, kaip galite tapti laimingesni, sveikesni, saugesni, turėti daugiau draugą, daugiau dvasinės ramybės, daugiau optimizmo, efektyviau veikti ir geriau sutarti šeimoje.

12.  Įtikinti jus, kad gyvenime galite turėti viską, ko trokštate, jei tik uoliai padėsite daugeliui kitą žmonių pasiekti tai, ko trokšta jie.


Šioje knygoje "Kilkite aukštyn į TOP'us" aiškinama, kaip galima padvigubinti savo pajamas, pagerinti santykius su artimaisiais ir tapti laimingam bei sveikam.


Iš anglų kalbos vertė Edmundas Juškevičius


Turinys


Turinys

Knygos tikslai  7

Paslaptis atskleista    9

Pratarmė  11

Aistros knyga   12

1.  Kas yra viršūnė ir kur ji    15

2.  Kaip visa tai įgyti    32

3.  Atsakomybė guli ant jūsų pečių   48

4.  Vaizdinio keitimas  55

5.  Imigranto nuostata  65

6.  Motyvacija - štai sėkmės raktas  79

7.  Viską lemia vidinė nuostata  94

8.  Taip, taip, jūs gavote tai, ko prašėte    111

9.  Tikslingo veikimo programa - tai besąlygiška būtinybė   131

1 O. Tikslingo veikimo programa darnios sėkmės pamatas  153

1 1. Tikslu įgyvendinimas   169

12.  Kaip pakilti - ir tvirtai atsistoti ant kojų - po nokauto   185

13.  Atsidavimas idėjai drąsa disciplina = laisvė   208

1 4. Geras finišas  232

Parašykite atsiliepimą apie "Kilkite aukštyn į TOP'us"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Zig Ziglar parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kilkite aukštyn į TOP'us, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kilkite aukštyn į TOP'us aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kilkite aukštyn į TOP'us už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kilkite aukštyn į TOP'us? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Zig Ziglar tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kilkite aukštyn į TOP'us" perkama kartu