-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: JONINES2022
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS - naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kirtis (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 6.79 SoldOut

Knygos "Kirtis (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Belinda Bauer su savo knyga „Kirtis“ tapo sensacija – kūrinys 2018-tais metais buvo įtrauktas į ilgąjį „Man Booker“ premijos sąrašą, o kriminaliniai trileriai tarp nominantų patenka labai labai retai.

Belinda Bauer nuaudė tamsią, niūrios atmosferos kriminalinę istoriją, kuri ir gąsdina, ir paliečia širdį.

Vieną karštą 1998-ųjų metų dieną greitkelyje sugenda šeimos automobilis. Besilaukianti mama neturi kitos išeities ir yra priversta eiti ieškoti pagalbos. Mašinoje palieka tris mažamečius vaikus. Pažadėjusi greitai grįžti ji paskiria vienuolikmetį Džeką atsakingu ir liepia nesitraukti nuo automobilio bei saugoti dvi jaunesnes sesutes.

Valandos bėga, karštis neslūgsta, vaikams darosi ir nuobodu, ir neramu. Galiausiai Džekas apsisprendžia eiti ieškoti mamos, kuri taip ir negrįžo. Ir negrįš, o vaikų gyvenimas pasikeis amžiams.

Po kurio laiko policija aptinka moters kūną. Visai šalia palikto automobilio. Kas ir kodėl ją nužudė?

Prabėga trys metai. Šeimos tėvas panyra į depresiją ir negali pasirūpinti savo vaikais. Vieną dieną jis išeina į parduotuvę ir negrįžta. Džekas ir vėl tampa atsakingu už sesutes. Jis sugeba apgauti socialines tarnybas bei kaimynus, kad gyvena kartu su labai daug dirbančiu tėvu. Paauglys pats prisiima atsakomybę už šeimą. Tam, kad išgyventų jis daro viską, net pradeda vagiliauti iš kitų namų. Berniukas vagia ne tik daiktus. Jis į save siurbia ir kitų žmonių gyvenimus, kas kartą svetimuose namuose su liūdesiu apžiūrinėja šeimų nuotraukas, guli vaikų lovose ir svajoja apie kitokį gyvenimą, kurį atėmė mamos žudikas. Vieną dieną įsibrovęs į svetimus namus vaikinas randa peilį. Jis yra jis įsitikinęs – šiuo peiliu buvo nužudyta jo mama.

„Kirtis“ – daugialypis, stilingas ir intelektualus romanas apie tai kaip mes išgyvename traumas. Jį parašyti įkvėpė tikra kriminalinė istorija.

Belinda Bauer gimė 1962-tais metais ir vaikystę praleido Anglijoje bei Pietų Afrikoje. Autorė dirbo žurnaliste ir scenarijų rašytoja. Moteris pasakoja, kad jos mama nuolatos sakė, kad ji turi parašyti knygą, kitaip, kokia ji rašytoja? Galiausiai sulaukusi 45 metų Belinda Bauer taip ir padarė, o vėliau sėkmingai tęsė literatūrinę karjerą. „Kirtis“ yra jau aštuntoji jos knyga.


  • Autorius: Belinda Bauer
  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 392
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094793011-BR
  • Vertėjas: Inga Tuliševskaitė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kirtis (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kirtis (knyga su defektais)", Belinda Bauer. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Belinda Bauer su knyga "Kirtis (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kirtis (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Belinda Bauer. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kirtis (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kirtis (knyga su defektais)" perkama kartu