⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kola Brenjonas (knyga su defektais)

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-06-30 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kola Brenjonas (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Knyga atspausdinta ant labai kokybiško Munken Premium popieriaus, kuris negelsta ir pasižymi ilgaamžiškumu.

Nedidelės apimties romane „Kola Brenjonas“ kuriamas linksmo, smailo liežuvio, aštraus proto ir laisvai mąstančio žmogaus paveikslas. Vaizduojamų charakterių tikrumas, išgyvenimų ryškumas, kančios ir džiaugsmai kūrinyje išreikšti taip filosofiškai, bet kartu ir gyvenimiškai, kad vietomis tekstą norisi skaityti, skanauti dar ir dar kartą.

Nepaprastai išraiškingas, turtingas ir gyvybingas šio kūrėjo rašymo stilius neliko nepastebėtas kritikų - 1915 m. Romain'ui Rolland’ui buvo paskirta Nobelio literatūros premija.

Iš prancūzų kalbos vertė Juozas Urbšys

ŽODIS SKAITYTOJUI

Ši knyga „Žano Kristofo" skaitytojams bus, žinoma, netikėta. Ji nustebins juos, bet ne daugiau negu mane patį.

Rengiau kiek tragiškoje „Žano Kristofo" atmosferoje kitus veikalus šiuolaikinėmis temomis — dramą ir romaną. Ūmiai gavau atidėti į šalį visus sukauptus užrašus, parengtas scenas ir imtis šio nerūpestingo kūrinio, apie kurį dieną prieš tai dar nė galvot negalvojau.

Tai buvo atoveikis į visą dešimtį metų varžiusius mane „Žano Kristofo" šarvus, kurie, pradžioje patys tie, ilgainiui pasidarė per ankšti. Užėjo nenugalimas noras laisvai gališkai, kone išdykėliškai pasijuokti. O čia dar, matote, parvažiavau į tėviškę, kurios nuo jaunystės laikų nebuvau regėjęs, vėl susiliečiau su savo Nivernės Burgundija, su jos žeme, ir manyje atgijo praeitis, kurią buvau taręs užmigusią amžinu miegu, o su ja — visi kola brenjonai, kiek jų yra mano kailyje. Turėjau kalbėti už juos. Tie padūkę plepiai buvo, matyt, negana dar atsitauškę, gyvi būdami! Jie pasinaudojo tuo, jog vienas iš jų vaikaičių pasirodė turįs laimę būti raštingas (gyvi to dažnai jie pavydėjo), ir paėmė mane už sekretorių.

Veltui gyniausi:

— Seneli, buvo laikas, galėjai šnekėti! Duok dabar man! Žiūrėkime eilės!

Jie sakė:

— Prisišnekėsi, vaikuti, kai baigsiu aš. O ir neturi juk nieko įdomesnio papasakoti. Sėsk, klausyk ir nė žodžio ne-praleisk. Padaryk, mažiuli, tai savo seniui! Pats suprasi vėliau, kai būsi ten, kur mes... Žinai, nemaloniausia mirus — tyla...

Ką darysi? Teko nusileisti ir pradėti rašyti, ką jie man porino.

Dabar baigta, ir aš vėl laisvas (taip bent manau). Grįšiu prie savų minčių, jei, žinoma, kuris iš tų plepių senių nesu-manys dar kartą lįsti iš kapo ir diktuoti laiškus būsimoms kartoms.

Nedrįstu tikėtis, kad skaitytojams būtų taip pat smagu pabendrauti su Kola Brenjonu, kaip buvo autoriui. Tegu šitą atvirą, nuoširdžią, nesiekiančią pasaulio tvarkyti nei jo aiškinti knygą, knygą be politikos ir be metafizikos, „gero prancūziško", sakant, skonio knygą, kuri juokiasi iš gyvenimo dėl to, kad jį myli, ir dėl to, kad yra geros sveikatos, jie priima bent už tokią, kokia ji yra. Žodžiu, kaip sako Orleano Skaistuolė (negaliu nepaminėti jos, pradėdamas gališką pasakojimą), „priimkite už gera", bičiuliai!..


  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga

  • Autorius: Romain Rolland
  • Serija: Munken Premium
  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 288
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955136613-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Kola Brenjonas (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kola Brenjonas (knyga su defektais)", Romain Rolland. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Romain Rolland su knyga "Kola Brenjonas (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kola Brenjonas (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Romain Rolland. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kola Brenjonas (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kola Brenjonas (knyga su defektais)" perkama kartu