0

KOMPLEKTAS. Estų ROMANAS. Hektoras ir Bernardas + Brolis + Rekonstrukcija

  • Nuolaida knygai -39%
Internetu: 13,99 €
Knygyne: 22,79 €*
Sutaupote: 8.80 € (39%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Estų ROMANAS. Hektoras ir Bernardas + Brolis + Rekonstrukcija

  • Leidėjas: Apostrofa
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS123

2020-05-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Reinas Raudas (g. 1961) – Estijos rašytojas ir vertėjas, visuomenės veikėjas, Talino ir Helsinkio universitetų profesorius, Estijos humanitarinių mokslų instituto vienas įkūrėjų ir profesorių. Moka ne tik daugelį Europos kalbų, tarp jų ir lietuvių, bet ir japonų, kinų kalbas. Ypač gilinasi į japonologiją ir kitų Azijos šalių kultūros ir filosofijos istoriją.
Nors R. Raudas kuria prozą, poeziją, pjeses, iki šiol Lietuvoje jis buvo geriau pažįstamas kaip akademinis veikėjas.

"Hektoras ir Bernardas"

Esė romanas, kur sokratiški dialogai apie laisvę, meilę ir filosofiją susipina su istorija apie dviejų jautrių žmonių draugystę. Stengdamiesi vienas kitam padėti išeiti iš aklavietės, jie ir kiekvienas sau padeda peržengti savojo pasaulio ribas. Romanas 2005 m. buvo apdovanotas metine Estijos literatūros premija.

"Brolis"

Nedidelės apimties kūrinys, paties autoriaus pristatomas kaip "spagečių vesternas", parašytas poetine proza. Rašytojas meistriškai žaidžia vesterno žanro konvencijomis - tai istorija, kuri galėtų vykti bet kur ir bet kuriuo istoriniu laiku.
Į mažą bevardį korumpuotų vyrų grupelės valdomą miestelį atvyksta nepažįstamasis. Jis vilki ilgą juodą apsiaustą, dėvi plačiakraštę skrybėlę ir tvirtina esąs seniai pradingęs brolis jaunos moters, kurios palikimu manipuliuoja miestelio advokatas… Ir viskas pradeda keistis.

"Rekonstrukcija"

Eną Padriką jau penkerius metus slegia mintis, kad privalo išsiaiškinti tikrąsias dukters mirties aplinkybes. Sužinojęs savo diagnozę supranta: daugiau to atidėlioti nebegali. Mėgindamas rekonstruoti įvykius, atvedusius į tragediją, jis lankosi įvairiose Estijos vietose ir net nuvyksta Prancūzijon, susitinka su daugeliu skirtingų žmonių. Iš jų pasakojimų susidėliojusi istorija daug sudėtingesnė, nei Enas tikėjosi...

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu