-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Smagi ir nuotaikinga istorija apie trylikametę LĖJĄ ir pirmąją MEILĘ (3 knygos)

Kaina: 14,49 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 14.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Smagi ir nuotaikinga istorija apie trylikametę LĖJĄ ir pirmąją MEILĘ (3 knygos)" aprašymas

Patiks net tiems, kurie nemėgsta skaityti!

Trylikametė Lėja pirmą kartą įsimyli. Kodėl visi įsimylėjėliai kalba apie drugelius pilve? Lėjai atrodo, kad joje laksto raganosis, net ne raganosis, o raganosių kaimenė!

Linksma, nuotaikinga ir puikiai iliustruota trilogija 13-14 metų mergaitėms. Bet gali skaityti ir berniukai :)

Trilogijos dalys:

„Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas“ (1-oji knyga)

„Ir raganosiai turi jausmus“ (2-oji knyga)

„Raganosių pilnas dangus“ (3-oji knyga)Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Smagi ir nuotaikinga istorija apie trylikametę LĖJĄ ir pirmąją MEILĘ (3 knygos)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos mergaitėms ir merginoms

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Smagi ir nuotaikinga istorija apie trylikametę LĖJĄ ir pirmąją MEILĘ (3 knygos)", kurį pristato Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen. Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Smagi ir nuotaikinga istorija apie trylikametę LĖJĄ ir pirmąją MEILĘ (3 knygos)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Smagi ir nuotaikinga istorija apie trylikametę LĖJĄ ir pirmąją MEILĘ (3 knygos)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Smagi ir nuotaikinga istorija apie trylikametę LĖJĄ ir pirmąją MEILĘ (3 knygos)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Smagi ir nuotaikinga istorija apie trylikametę LĖJĄ ir pirmąją MEILĘ (3 knygos)" perkama kartu