0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ir raganosiai turi jausmus (2-oji knyga)

Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 8,02 €*
Sutaupote: 4.53 € (57%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Ir raganosiai turi jausmus (2-oji knyga)" aprašymas

"Ir raganosiai turi jausmus" - tai antroji šių autorių knyga apie trylikametę Lėją, išgyvenančią pirmosios meilės patirtį.

Ji iki ausų įsimylėjusi gražuolį Janą, bet jai malonus ir jo draugo Jašaro atvirai rodomas dėmesys. Tačiau tik Janas priverčia pilve pabusti ir įsisiautėti valiūkiškiems raganosiams. Pirmas bučinys Lėjai užaugino sparnus, bet kas gi nutiko, kad Janas ėmė jos vengti?

Pasakojimas gausiai iliustruotas.

Visos pasakojimo dalys:

Meilė - tai raganosiai pilve, arba gėdingiausias pasaulyje meilės laiškas (1-oji knyga)
Ir raganosiai turi jausmus (2-oji knyga)
Raganosių pilnas dangus (3-oji knyga)

Iš vokiečių kalbos vertė Elena DapkūnaitėParašykite atsiliepimą apie "Ir raganosiai turi jausmus (2-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ir raganosiai turi jausmus (2-oji knyga)", kurį parašė Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen. Siūlome ne tik išsamų "Ir raganosiai turi jausmus (2-oji knyga)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Uli Leistenschneider, Isabelle Goentgen. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ir raganosiai turi jausmus (2-oji knyga)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ir raganosiai turi jausmus (2-oji knyga)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ir raganosiai turi jausmus (2-oji knyga)" perkama kartu