0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Laikinos būtybės ir kitos psichoterapinės istorijos (2-asis leidimas)

  • Nuolaida knygai -30%
Kaina internetu: 10,39 €
Kaina knygyne: 14,69 €*
Sutaupote: 4.30 € (30%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Laikinos būtybės ir kitos psichoterapinės istorijos (2-asis leidimas)


2021-06-30 10.39 InStock
Į krepšelį
Knygos "Laikinos būtybės ir kitos psichoterapinės istorijos (2-asis leidimas)" aprašymas

Knygoje „Laikinos būtybės“ Irvinas Yalomas moko skaitytojus suvokti ir priimti du didžiausius gyvenimo iššūkius: nepamainomą tiesą, kad vieną dieną mes visi mirsime ir kad kiekvienas mūsų turi atsakomybę nugyventi vertingą gyvenimą. Žmonės kreipiasi į Yalomą ieškodami nusiraminimo ir prasmės, tačiau ir jie, ir pats psichoterapeutas supranta, kad šie dalykai retai būna ten, kur manome juos rasią.

"Visi mes – tik laikinos būtybės; ir tos, kurios prisimena, ir tos, kurias prisimena. Trumpalaikė ir atmintis, ir tai, kas atsimenama. Netruks ateiti tas metas, kai būsi viską užmiršęs ir būsi užmirštas visų. Niekuomet nepamiršk, kad greitai tapsi niekuo ir išnyksi nebūty."
Markas Aurelijus „Sau pačiam“

Vertė Ieva Šimkuvienė


  • Autorius: Irvin D. Yalom
  • Leidėjas: Vaga
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 205
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9785415023820

Parašykite atsiliepimą apie "Laikinos būtybės ir kitos psichoterapinės istorijos (2-asis leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Irvin D. Yalom parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Laikinos būtybės ir kitos psichoterapinės istorijos (2-asis leidimas), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Laikinos būtybės ir kitos psichoterapinės istorijos (2-asis leidimas) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Laikinos būtybės ir kitos psichoterapinės istorijos (2-asis leidimas) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Laikinos būtybės ir kitos psichoterapinės istorijos (2-asis leidimas)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Irvin D. Yalom tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Laikinos būtybės ir kitos psichoterapinės istorijos (2-asis leidimas)" perkama kartu