0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Likimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Likimai


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 10.11 SoldOut
Knygos "Likimai" aprašymas
"Likimai" yra paskutinė, ketvirtoji, milžiniško populiarumo susilaukusios Aprilynne Pike "Sparnų" serijos (kitos šios serijos knygos: "Sparnai", "Kerai", "Apžavai") knyga, kuri jau spėjo užkariauti milijonų gerbėjų širdis. Kupinam nuotykių ir romantikos fėjų pasauliui šįkart iškyla mirtinas pavojus. Lorelė jau žino tiesą – Juki yra galinga ir be galo pavojinga žiemos fėja. Pasitelkusi ją ir slaptą ginklą – fėjų magijai atsparius trolius – ištremtoji rudens fėja Kli ketina užimti ir sunaikinti Avaloną. Lorelė kartu su ištikimais draugais Tameniu, Deividu ir Čelse ruošiasi stoti į lemiamą mūšį dėl fėjų karalystės. Ar jiems pavyks atremti žiauriausią Avalono puolimą? Su kuo pasiliks žmonių išauginta fėja: žemiškuoju savo draugu Deividu ar fėjų sargybiniu Tameniu? Netikėtas laiškas atkleidžia, kaip baigiasi ši nepaprasta istorija...

Nuo tada, kai Tamenį buvo pašovęs Barnis, Lorelė nebuvo mačiusi jo tokio sutriuškinto, tad glaudėsi virpėdama iš palengvėjimo, atsikračiusi baimės, kuri stingdė ją net pačiai nežinant. Lorelė perbraukė pirštais perkirstą vaikino skruostą ir atšlijo išgirdusi tylų aiktelėjimą visai jai prie lūpų. Tačiau Tamenis nesitraukė. Netgi prisiglaudė dar arčiau. Lorelė norėjo, kad juodu turėtų daugiau laiko, kad galėtų užsimiršti nuo jo bučinių, pamiršti, jog ten kažkur dėl visų jų gyvybių kaunasi Šeris...

  • Autorius: Aprilynne Pike
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 415
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094033605

Parašykite atsiliepimą apie "Likimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Likimai, kurią skaitytojams dovanoja Aprilynne Pike. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Aprilynne Pike su knyga Likimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Likimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aprilynne Pike. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Likimai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Likimai" perkama kartu