Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Maištingoji karalienė

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 3.19 SoldOut

Knygos "Maištingoji karalienė" aprašymas

Įspūdingo grožio šventyklą supa kalnai, joje gyvena šimtai merginų, kurių kasdienybę sudaro treniruotės ir malda. Tačiau šis ramus gyvenimas turi savo kainą – pas merginas bet kada gali atvykti imperijos elitui priklausantys vyrai ir išsirinkti vieną iš jų. Jos gali tapti žmonomis, tačiau gali susilaukti ir kurtizanių ar tarnaičių likimo. „Maištingoji karalienė“ – istorija apie atkaklios našlaitės Kalindos drąsą, siekį pakeisti ydingas tradicijas ir tapti savo pačios kūno bei sielos šeimininke.

Aštuoniolikmetė Kalinda į šventyklą pateko dar būdama kūdikis, todėl visos jos dienos prabėgo už tvirtovės sienų. Ligota mergina dažnai sirgo ir daugiau laiko leido ne treniruočių ringe, o ligoninėje. Jos jėgos neprilygsta net jaunesnių už ją merginų galimybėms, ką jau kalbėti apie bendraamžes. Todėl Kalinda yra įsitikinusi, kad jos pašaukimas – visą gyvenimą gyventi maldoje ir vienatvėje už uždarų šventyklos sienų. Ji, skirtingai nei kitos merginos, nesiekia tapti žmona ar tarnaite ir, palikus ramią kalnų oazę, iškeliauti į turtingo kario ar didiko rūmus.


Tačiau vieną dieną Kalinda, besiteeniruodama su geriausia bičiule Džėja, pamato į šventyklą riedančią pasakiško grožio baltą karietą. Mįslingas svečias pasirodo besąs tironas Tarekas. Kalinda privalo palikti šventyklą ir tapti viena iš šimto valdovo karalienių. Gyvendama Tareko rūmuose ji paguodą randa tik išdidaus, bet draugiško sargybinio kapitono Deveno draugijoje. Artėjant mirtinam turnyrui, jos jausmai šiam vyrui stiprėja. Mergina supranta, kad vienintelė jos viltis – pabėgti. Tam teks atrasti savyje slypinčias magiškas jėgas.


„Maištingoji karalienė“ – pirmoji amerikiečių rašytojos Emily R. King tetralogijos knyga. Ji susilaukė dar trijų tęsinių ir nepaprasto populiarumo ir už Jungtinių Valstijų ribų. Kanadoje gimusi ir JAV augusi knygos autorė yra Vaikų literatūros rašytojų ir iliustratorių draugijos narė, aktyviai dalyvaujanti vietinės rašytojų draugijos veikloje. „Maištingoji karalienė“ įkvėpta šumerų mitologijos. Tai fantastinis kūrinys jungiantis daugybę įvairių kontekstų.


„Nuoseklus pasakojimas, kuriame Emily R. King išsamiai atskleidžia šventyklos gyventojų paslaptis ir santykius, pirmiausia kalbėdama apie Kalindos ir Džėjos bičiulystę, o vėliau aprašydama pirmosios santykius su kitomis tirono žmonomis ir jos kovą  dėl savo vietos rūmuose.“


Publisher’s Weekly


Iš anglų kalbos vertė Daumantas Gadeikis

  • Autorius: Emily R. King
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 336
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090132739

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Maištingoji karalienė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Maištingoji karalienė", kurį pristato Emily R. King. Siūlome ne tik išsamų "Maištingoji karalienė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Emily R. King. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Maištingoji karalienė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Maištingoji karalienė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Maištingoji karalienė" perkama kartu