0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar

Kaina internetu: 12,69 €
Kaina knygyne: 14,59 €*
Sutaupote: 1.90 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar


2021-05-31 12.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar" aprašymas

Pokyčių konsultantas ir lektorius Ilja Grzeskowitz knygoje „Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar“ atskleidžia paprastas tiesas, kurias taip svarbu kasdien prisiminti ir pritaikyti praktikoje, kad nebūtume tik savo gyvenimo stebėtojai.

Gyvename sudėtingu laiku, kai nemažai žmonių nuolat jaučiasi nelaimingi gyvendami taip, kaip gyvena, būdami visuomenės dalimi, dirbdami ar net leisdami laiką namuose. Užuot čiupę jautį už ragų ir pakeitę savo gyvenimą, dažnai laukiame, kol tai padarys kas nors kitas, nes patiems imtis pokyčių pernelyg baisu. Užuot keitęsi patys, laukiame, kol atsakomybę prisiims kiti. Užuot ėmęsi tuojau pat įgyvendinti savo svajones, vis laukiame tobulos akimirkos. Tačiau tiesa ta, kad tokia akimirka niekada neateis.

Knygos „Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar“ autorius Ilja Grzeskowitz paskelbė karą tokiam „palauksiu ir pažiūrėsiu“ požiūriui. Jis siūlo planą, kuris padės įveikti pokyčių baimę. Jis išsamiai pristato, kaip žingsnis po žingsnio galima pasiekti trokštamų rezultatų – drąsiai svajojant ir imantis veiksmų. Autorius atskleidžia, kaip iš tiesų veikia motyvacija, kodėl pokyčių baimė yra jūsų geriausias draugas ir kokie žodžiai gali pakeisti visą jūsų gyvenimą.

Norite įkurti verslą, padaryti karjerą, apkeliauti pasaulį, parašyti knygą ar tiesiog užkalbinti svajonių partnerį? Darykite tai dabar! – siūlo I. Grzeskowitz.

„Noriu pasakyti jums, kad nuolat prisimintume vieną faktą: mūsų laikas čia, žemėje, yra ribotas ir kartais, deja, praeina greičiau, nei numanome. Todėl turime išragauti jį kiek įmanoma ir išsunkti iš visų gyvenimo sričių kuo daugiau.“
Ilja Grzeskowitz

I. Grzeskowitz knygoje „Mąstyk, daryk, keisk“ griauna motyvacinius mitus ir skelbia apie vertybių sugrįžimą. Jis nurodo pačius svarbiausius dalykus, kurie padės pritaikyti būtiniausius pokyčius versle ir gyvenime. „Mąstyk, daryk, keisk“ padės gyventi naudojantis galimybėmis, o ne prisitaikant prie apribojimų.

Ilja Grzeskowitz – populiarus pokyčių konsultantas, kviečiamas kalbėti įvairios konferencijose ir seminaruose visame pasaulyje. Žiniasklaida jį vadina Vokietijos pokyčių ekspertu Nr.1. I. Grzeskowitz baigė ekonomiką ir rinkodarą, šiuo metu jis yra Berlyno Ekonomikos ir teisės mokyklos lektorius, taip pat nuolat konsultuoja verslo organizacijas ir padeda joms kurti pokyčių kultūrą. Tarp jo klientų yra tokios įmonės kaip BMW, „Audi“, „Bayer“, „Telekom“, „Lufthansa“, „Continental“, „Daimler“, „Nespresso“, „Marriott RWE“, „Ritter Sport“.
Mėgsta keliauti po pasaulį ir žaisti golfą, augina dvi dukteris.

Iš vokiečių kalbos vertė Indrė Dalia Klimkaitė


  • Autorius: Ilja Grzeskowitz
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090137901

Parašykite atsiliepimą apie "Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Ilja Grzeskowitz parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Ilja Grzeskowitz tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Mąstyk, daryk, keisk. Imkitės atsakomybės ir keiskite savo gyvenimą dabar" perkama kartu