0

Mijuki, laikas miegoti

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 11,49 €
Kaina knygyne: 15,99 €*
Sutaupote: 4.50 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Mijuki, laikas miegoti

  • Leidėjas: Apkabink mėnulį
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 22x31, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9786098252057

2020-10-31 11.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Mijuki, laikas miegoti" aprašymas

Jau metas miegoti, tačiau Mijuki, kaip dažnai daro vaikai, sugalvoja daugybę priežasčių, kad dar laimėtų šiek tiek laiko: reikia surinkti sraiges, palaistyti daržoves, sušokti saulei padėkos šokį ir net iškelti puotą laumžirgių karalienei. Senelis kantriai laukia ir padeda jai atlikti visus darbelius bei pamažu ją palydi į sapnų karalystę.

"Mijuki, laikas miegoti" - tai pasakojimas apie senelio ir anūkės ryšį, kantrybę, vaizduotę, meilę gamtai ir gebėjimą džiaugtis šia diena. Istorija švelni it japonų šilkas, o iliustracijos jaukios kaip saldžiausi sapnai – pasaka padės vaikui nurimti ir pasiruošti miegui.

Parašykite atsiliepimą apie "Mijuki, laikas miegoti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Mijuki, laikas miegoti, kurį parašė Roxane Marie Galliez, Seng Soun Ratanavanh. Siūlome ne tik išsamų Mijuki, laikas miegoti aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Roxane Marie Galliez, Seng Soun Ratanavanh. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Mijuki, laikas miegoti. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Mijuki, laikas miegoti dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Mijuki, laikas miegoti" perkama kartu