⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Namas Rojaus gatvėje

3.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 16,29 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-11-06


2023-05-31 16.29 InStock
Į krepšelį

Knygos "Namas Rojaus gatvėje" aprašymas

Londone gimusios ir užaugusios, socialinės antropologijos studijas Kembridžo universitete baigusios, dabar Atėnuose gyvenančios filosofijos mokslų daktarės, po 1917- ųjų metų revoliucijos iš Rusijos pabėgusių didikų Zinovjevų palikuonės Sofkos Zinovieff romanas „Namas Rojaus gatvėje“ - meistriškai parašyta ir laiku pasirodžiusi knyga apie lietuviams ne per geriausiai žinomą tragišką Graikijos istorijos tarpsnį nuo audringo 1944-ųjų gruodžio ir karinės chuntos valdymo 1967-74 m. iki pat 2008-ųjų, kai maištaujantis jaunimas ėmė kelti riaušes, reikšdamas protestą dėl policininkų nušauto jauno studento žūties.

Šis dramatiškas, bet kartu ir subtilus pasakojimas apie tikrus istorinius įvykius ir apie vienos nesutarimų draskomos šeimos lemtį pateikiamas dviem balsais: komunistams prijaučiančios kovotojos Antigonės Perifani ir iš Anglijos į Graikiją atitekėjusios jos marčios Modės. Kai kurie literatūros kritikai šiame romane įžvelgia aliuziją į Tėbų mitais paremtą Sofoklio tragediją apie Antigonę ir Polineiką.

Iš anglų kalbos vertė Daiva DaugirdienėKiti taip pat domėjosi


2021-11-10

Labai sunkiai skaitoma, dingsta visas įdomumas. Nebaigiau skaityti.

2020-11-06

Parašykite atsiliepimą apie "Namas Rojaus gatvėje"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Namas Rojaus gatvėje", Sofka Zinovieff. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sofka Zinovieff su knyga "Namas Rojaus gatvėje" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Namas Rojaus gatvėje" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sofka Zinovieff. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Namas Rojaus gatvėje" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Namas Rojaus gatvėje" perkama kartu