⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais, II tomas

Kaina: 5,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-11-30 5.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais, II tomas" aprašymas

„Nuo kiekvieno saulės spindulio šitas nuostabus miestas sutviskėdavo tūkstančiais įvairiausių spalvų" – į tokią Maskvą kaip nugalėtojas tikėjosi įžengti Napoleonas ir jo Didžioji armija 1812 m. rugsėjį. Deja, Rusijos planas buvo kitoks: didingoji sostinė turėjo žūti liepsnose, kartu su savimi nusinešdama Prancūzijos imperatorių ir jo kariuomenę. Deganti Maskva šokiravo, bet neprivertė Napoleono užmiršti savo tikslo ir atsitraukti. O jo karių jau laukė kitas iššūkis: netikėtai užklupusi žiema, naujoji rusų „sąjungininkė", privertusi Didžiąją armiją stoti į neišvengiamą kovą su šalčiu ir badu. Tai buvo kliūtis, kurios neįveikimas Napoleonui reiškė vieną – padėtą tašką jo šlovės istorijoje.

Ilgos ir varginančios prancūzų kelionės namo aprašymuose iškyla ir Vilniaus vaizdas. Mūšių bei nepritekliaus išsekintai kariaunai Lietuvos sostinė, turtinga sandėliais ir saugyklomis, žymėjo kančių pabaigą ir įžiebė paskutinę viltį išgyventi: „Jau vien tik jo pavadinimas ir artumas teikė šiek tiek energijos."

Tad ko verta pergalė ir žmogiškumas siekiant išlikti?
Kaip Napoleonas susitaikė su savo galybės pabaiga?
Kokiai daliai iš šešių šimtų tūkstančių Didžiosios armijos karių buvo lemta pasiekti Vilnių?
Ir ar svetingi buvo lietuviai karo nualintiems svetimšaliams?

Klausimai, į kuriuos atsakoma iš arčiau nei arti – savo akimis viską mačiusio Napoleono adjutanto Filipo Polio de Segiuro (Philippe-Paul de Ségur) atsiminimų knygos „Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais“ tęsinyje.

„Badas, sekinantis badas privertė visus tuos nelaiminguosius vadovautis tik gyvulišku išlikimo instinktu, žiauriausiais įpročiais, pasirengimu savo labui aukoti viską. Atrodė, kad susidūrę su atšiauria barbariška gamta, jie perėmė jos nuožmumą, jos įtūžį."


  • Autorius: Philippe Paul de Segur
  • Leidėjas: Eugrimas
  • Išleidimo metai: 2012
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094371462

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais, II tomas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Europos šalių istorija

Philippe Paul de Segur pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais, II tomas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais, II tomas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais, II tomas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais, II tomas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Philippe Paul de Segur tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Napoleono ir Didžiosios armijos istorija 1812 metais, II tomas" perkama kartu