0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos" aprašymas
Keisčiausi karo, kuris sukrėtė visą pasaulį, faktai knygoje "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos".
Kol istorikai ir politikai narsto II Pasaulinio karo karines kompanijas, politines strategijas, karines pajėgas ir mūšius, istorijos paraštėse liko daug nepapasakotų dalykų. Jūsų rankose - išsami ir atšiauri istorine prasme knyga, kuri atskleidžia skaitytojui pribloškiančias šio kruvino konflikto istorijas ir neįprastus faktus, apie kuriuos dar niekas nerašė.

Kokį vaidmenį gyvūnai atliko mūšio lauke?
Kodėl kareiviai gėrė sparnuotųjų raketų ir torpedų kurą?
Kaip pasigaminti ledų atliekant misiją lėktuvu?
Kokia tikroji spaguetti a la carbonara kilmė?
Kokia lemtis ištiko Musolinio ir Gėringo laivus?
Kokį įpsūdį Hitleriui paliko Čaplino filmas "Didysis diktatorius"?
Kaip susijęs Eizenhaueris su Hitlerio greitkelių planais?

1966 m. Barselonoje gimęs Jesus Hernandezas yra istorikas ir žurnalistas (buvo "El Mundo Deportivo" redaktorius), vienas didžiausių Antrojo pasaulinio karo žinovų, per trumpą laiko tarpą pardavęs daugiau knygų apie šį istorijos laikotarpį nei kuris kitas rašytojas. Hernandezas, kurį visuomet domino informacija apie II Pasaulinį karą, netgi įkūrė ta istorijos sritimi besidominčių grupę, kurios gerbėjai padėjo surinkti tiek daug unikalios to laikmečio medžiagos.
Hernandezo knygose - įdomioji, negirdėtoji, intriguojanti istorijos pusė. Luiso Alfonso slapyvardžiu straipsnius pasirašinėjantis rašytojas yra baigęs lyginamosios istorijos ir informacijos mokslus, gyvena ir dirba Barselonoje. Be "Neįtikėtinų Antrojo pasaulinio karo istorijų" yra išleidęs knygas "Operacija Valkirija", "Viskas, ką jums reikia žinoti apie I Pasaulinį karą", "Šiaurė prieš pietus: pilietinio karo istorija" ir daugelį kitų.

Vertė Karolina Karpavičiūtė

  • Autorius: Jesus Hernandez
  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090400524

Parašykite atsiliepimą apie "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos, kurią skaitytojams dovanoja Jesus Hernandez. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jesus Hernandez su knyga Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jesus Hernandez. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos" perkama kartu