⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nukritę iš Mėnulio. Sapnas apie Oskarą Milašių ir kitus paukščius

Kaina: 21,19 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-05-31 21.19 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nukritę iš Mėnulio. Sapnas apie Oskarą Milašių ir kitus paukščius" aprašymas

Kinematografinė pjesė „Nukritę iš Mėnulio. Sapnas apie Oskarą Milašių ir kitus paukščius“.

Koks svaigus beprotiškas pasaulis, kur viskas įmanoma! Gimti su šviečiančia galva, lengvai virsti paukščiu, septynmyliais batais žengti per amžius, vandenyje įskaityti praeitį, išgirsti juoką iš ankstesnio gyvenimo. Ieškoti savęs ir rasti kitą... Visa tai ir daug daugiau nutinka didiesiems svajokliams Felicijai ir Oskarui. Ir visai nesvarbu, kad JIS – Oskaras Milašius: realus ir žinomas personažas, lietuvių kilmės prancūzų poetas, diplomatas, mistikas, vertėjas, o JI – Felicija Krylatova: dar niekam negirdėta mergina iš Kauno. Jie atskirti šimtmečio, bet absoliuti Meilė ištrina bet kokias laiko ir erdvės ribas. Užsimerkime ir šokime kartu su jais iš Mėnulio! Nesibaiminkime, mus švelniai pasigaus Visata.

Jurga Vilė, baigė prancūzų filologiją, Paryžiuje studijavo vaizduojamuosius menus, filmų archyvavimą ir restauravimą. Dirbo kino ir teatro festivalių koordinatore, vertė filmus, rašė kultūriniams leidiniams. Kurį laiką gyveno Ispanijoje, kur ir aprašė savo šeimos istoriją, vėliau tapusia jos pirmąja knyga „Sibiro haiku“ (2017). Dabar Jurga jau 5 knygų autorė.

Ula Rugevičiūtė Rugytė – iliustratorė. Gimė ir augo Kaune. Šiuo metu baigia iliustravimo bakalauro studijas Strasbūre. Ula mėgsta kurti poetines grafines istorijas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Nukritę iš Mėnulio. Sapnas apie Oskarą Milašių ir kitus paukščius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Nukritę iš Mėnulio. Sapnas apie Oskarą Milašių ir kitus paukščius", Jurga Vilė, Ula Rugevičiūtė Rugytė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jurga Vilė, Ula Rugevičiūtė Rugytė su knyga "Nukritę iš Mėnulio. Sapnas apie Oskarą Milašių ir kitus paukščius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nukritę iš Mėnulio. Sapnas apie Oskarą Milašių ir kitus paukščius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jurga Vilė, Ula Rugevičiūtė Rugytė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nukritę iš Mėnulio. Sapnas apie Oskarą Milašių ir kitus paukščius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nukritę iš Mėnulio. Sapnas apie Oskarą Milašių ir kitus paukščius" perkama kartu