0

Origins. Kaip Žemė mus sukūrė

  • Nauja knyga
  • Nuolaida knygai -24%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,99 €
Kaina knygyne: 24,89 €*
Sutaupote: 5.90 € (24%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Origins. Kaip Žemė mus sukūrė

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 352
  • ISBN ar kodas: 9786090143605

2021-02-28 18.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Origins. Kaip Žemė mus sukūrė" aprašymas

Nuo pirmųjų kultūrinių augalų kultivavimo iki moderniųjų valstybių susikūrimo: Origins nušviečia nepaneigiamą ir akivaizdžią Žemės planetos įtaką formuojantis civilizacijoms.

Kai kalbame apie žmonijos istoriją, visų pirma kalbame apie iškilius valdovus ir vadovus, masinę migraciją ir lemtingus karus. Tačiau ar kada susimąstėme, kokios įtakos mūsų likimui turėjo pati Žemės planeta? Koks yra ryšys tarp Himalajų ir Žemės orbitos arba Britų salų susiformavimo?

Geologinės jėgos buvo atsakingos už mūsų evoliuciją Rytų Afrikoje; kalnuotas reljefas sudarė prielaidas demokratijos vystymuisi Graikijoje; o šiandien JAV rinkėjų balsų pasiskirstymo žemėlapis sutampa su seniai seniai egzistavusios jūros dugno žemėlapiu.

Žmonijos istorija – tai šių stichijų istorija: nuo plokščių tektonikos procesų ir klimato kaitos iki atmosferos cirkuliacijos ir vandenynų srovių.

Lewisas Dartnellas – astrobiologas ir Vestminsterio universiteto profesorius – grąžindamas mus milijardus metų į praeitį atskleidžia tikrąją mūsų rūšies atsiradimo istoriją. Ten, kur susikerta istorija ir mokslas, mums prieš akis atsiveria ištisas sąryšių tinklas, ant kurio laikosi mūsų modernus pasaulis ir kuris padės mums įveikti mūsų laukiančius iššūkius ateityje.

Autorius yra gavęs kelis apdovanojimus už mokslinius tekstus, taip pat skelbia straipsnius leidiniuose The Guardian, The Times ir New Scientist. Jis taip pat yra parašęs tekstų televizijai ir filmavęsis laidose BBC Horizon, Sky News ir Wonders of the Universe, taip pat National Geographic ir History kanaluose. Jis – nepailstantis mokslo populiarintojas, o viena jo anksčiau parašytų knygų – Pažinimas: kaip sukurti mūsų pasaulį iš naujo – yra bestseleris.

„Itin plati ir puiki ne tik mūsų rūšies, bet ir planetos istorijos apžvalga. Lewisas Dartnellas, nesvarbu, ar pasakoja apie žemynų susiformavimą, ar apie tai, kokį vaidmenį žmonijos migracijos istorijoje suvaidino klimatas (ir klimato kaita), išties turi retą talentą matyti bendrą vaizdą – ir paaiškinti, kodėl jis mums turėtų rūpėti.“
Peteris Frankopanas, knygos Šilko keliai autorius

„Dartnello pasakojimas gražiai parašytas ir puikiai struktūruotas. Jo begalinis smalsumas ir užkrečiantis entuziazmas neleidžia skaitytojui atsitraukti nuo šios knygos, kurioje sėkmingai derinamos žinios iš geologijos, okeanografijos, geografijos, paleontologijos, archeologijos ir politinės istorijos, o tai šiek tiek primena 1997 m. klasikinį Jaredo Diamondo veikalą Ginklai, mikrobai ir plienas.“
Nature

„Dartnellas surado pusiausvyrą tarp mokslo ir istorijos. Ši knyga ne tik keičia mūsų įsivaizdavimą apie tai, kokia buvo žmonijos praeitis, bet turėtų ir paskatinti mus labai atsakingai susimąstyti apie žmonijos ateitį.“
Simonas Griffith’as, Mail on Sunday

Iš anglų kalbos vertė Žygintas Beručka

Parašykite atsiliepimą apie "Origins. Kaip Žemė mus sukūrė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Lewis Dartnell parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Origins. Kaip Žemė mus sukūrė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Origins. Kaip Žemė mus sukūrė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Origins. Kaip Žemė mus sukūrė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Origins. Kaip Žemė mus sukūrė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lewis Dartnell tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Origins. Kaip Žemė mus sukūrė" perkama kartu