TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Papasakok tai dangui (knyga su defektais)

Kaina: 3,49 €
Kaina su kodu: 2,44 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 3.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Papasakok tai dangui (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Papasakok tai dangui“ - tarp Anglijos ir Italijos gyvenančios britų rašytojos Ericos James romanas.

Jau daugelį metų Veneciją Lidija laiko savo namais. Tai miestas, kurį pamilo ir kuriame surado ramybę bei gyvenimo pilnatvę. Tačiau vieną dieną minioje ji pamato pažįstamą veidą, kuris jos sieloje sukelia sumaištį. Užtenka akimirkos ir ramiam Lidijos gyvenimui Venecijoje iškyla pavojus – sutiktas vyras primena moteriai paslaptį, kurią ji manė palaidojusi tolimoje praeityje.

Kai Lidija buvo maža mergaitė, šeimoje įvyko tragedija, palikusi gilius randus jos ir jos sesers Valerijos gyvenime. Mergaitės persikėlė gyventi pas senelius, kurių anksčiau niekad nebuvo mačiusios – Lidijos šeima su jais nepalaikė jokio ryšio. Čia jų laukė gyvenimas be meilės ir šilumos. Toks gyvenimas privertė anksti subręsti, išmokė saugoti paslaptis ir niekuo nepasitikėti. Ją nuolat lydėjo kaltė ir liūdesys, tačiau mokykloje sutiktas vaikinas pamažu atitirpdė Lidijos širdį...

Dabar, prabėgus dvidešimt aštuoniems metams, Lidija pasirengusi palikti susikurtą saugų gyvenimą Italijoje, grįžti į gimtąją Angliją ir akis į akį susitikti su savo praeitimi. Ir, galbūt, pakeisti ateitį.

Skirtingai nei ankstesni Ericos James romanai, „Papasakok tai dangui“ slepia kur kas tamsesnę istoriją. Ji paliečia vaikystės traumų, protinės negalios, savižudybės ir žmogžudystės temas. Nuspėti visus siužeto vingius bus sunku net įžvalgiausiems skaitytojams, o įtikinami veikėjų portretai sužavės pasakojama istorija.

Rašytoja Erica James teigia, kad su Venecija ją sieja ypatingas ryšys: „Apie Veneciją jau ne kartą rašiau savo romanuose – tai vieta, kurią įsimylėjau vos ten nuvykusi. Prisimenu, kad atvažiavus leidosi saulė ir pasijutau tarsi namie. Ypač man patinka naktinis miestas, kai nieko nėra šalia ir justi melancholiška vietos atmosfera. Venecija nuolat įkvepia – pavyzdžiui, apsistojusi čia vieną rudens mėnesį, sumaniau parašyti „Papasakok tai dangui“, – sako ji.

Erica James (g. 1960) – skaitytojų pamėgta rašytoja, gyvenanti dvejose šalyse – Anglijoje ir Italijoje. „Papasakok tai dangui“ – jau antroji autorės knyga lietuvių kalba, pirmoji – „Vasara prie ežero“ („Sofoklis“, 2018) sulaukė didžiulio susidomėjimo.

Iš anglų kalbos vertė Rasa Stašytė


  • Autorius: Erica James
  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 512
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094442988-BR

Parašykite atsiliepimą apie "Papasakok tai dangui (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Papasakok tai dangui (knyga su defektais)", Erica James. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Erica James su knyga "Papasakok tai dangui (knyga su defektais)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Papasakok tai dangui (knyga su defektais)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Erica James. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Papasakok tai dangui (knyga su defektais)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Papasakok tai dangui (knyga su defektais)" perkama kartu