0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasakojimas apie vieną miestą

  • Nuolaida knygai -81%
Kaina internetu: 1,19 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 4.80 € (81%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Pasakojimas apie vieną miestą


2021-06-30 1.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasakojimas apie vieną miestą" aprašymas

Esė knyga "Pasakojimas apie vieną miestą" iš Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos leidžiamos serijos „Pirmoji knyga“.

Koks jis, Sarajevas – miestas, patyręs tragiškus sukrėtimus? Kokį jį mato lietuvė, nuolat prisimenanti jame gimtuosius Šiaulius? Kokiu ritmu teka pasakotojos ir bosnių gyvenimas – jų kasdienybė, istorinė atmintis, dainos? Visa tai ir daugelį kitų dalykų atskleidžia šios esė, artimos novelėms.

„Gimiau 1989 metais Šiauliuose. Baigiau Vilniaus universiteto lietuvių filologijos ir slovėnų kalbos bakalauro studijas, šiuo metu Sarajevo ir Bolonijos universitetuose tęsiu demokratijos ir žmogaus teisių magistro studijas. Gyvenu Sarajeve. Pirmoji publikacija spaudoje – 2008 metais „Literatūroje ir mene“. Eilėraščių, esė ir grožinės literatūros vertimų iš slovėnų, kroatų ir bosnių kalbų publikavau „Gintaro lašuose“, „Naujojoje Romuvoje“, „Metuose“ ir „Šiaurės Atėnuose“.
Kristina TamulevičiūtėParašykite atsiliepimą apie "Pasakojimas apie vieną miestą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasakojimas apie vieną miestą, kurią skaitytojams dovanoja Kristina Tamulevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kristina Tamulevičiūtė su knyga Pasakojimas apie vieną miestą jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasakojimas apie vieną miestą patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kristina Tamulevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasakojimas apie vieną miestą palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasakojimas apie vieną miestą" perkama kartu