0

Pasaulis po to (serijos "Penryn ir laikų pabaiga" 2-oji knyga)

  • Nuolaida knygai -54%
5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 6,99 €
Kaina knygyne: 14,89 €*
Sutaupote: 7.90 € (54%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-08-17 minius

JĖGA!

Informacija

Pasaulis po to (serijos "Penryn ir laikų pabaiga" 2-oji knyga)

  • Leidėjas: Aukso pieva
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • ISBN ar kodas: 9786098105100

2021-03-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pasaulis po to (serijos "Penryn ir laikų pabaiga" 2-oji knyga)" aprašymas

Antrojoje serijos „Penryn ir laikų pabaiga“ dalyje "Pasaulis po to" žmonės buriasi ir slepiasi civilizacijos griuvėsiuose, stengdamiesi išlikti. Išsigelbėję nuo angelų antpuolio, jie trokšta keršto.


Peidžė prapuola. Jos ieškodama Penryn keliauja ištuštėjusiomis ir paslaptingomis San Fransisko gatvėmis ir slapta viliasi sutikti Rafą. Kur dingo visi gyventojai? Kodėl miestas toks tuščias?

Tuo tarpu Rafas rūpinasi, kaip atgauti savo sparnus, – juk be jų negali grįžti į angelų pasaulį ir vėl tapti lyderiu, arkangelu. Jis nežino, kad Penryn gyva. Ar pavyks jiems susitikti? Ką jis pasirinks: sparnus ar liesutę žmonių dukterį?


Jaudinantis, kupinas nuotykių ir stulbinamų įvykių pasakojimas nepaliks abejingų skaitytojų."Kupina veiksmo, kvapą gniaužianti knyga. Privaloma perskaityti!"

Entertainment Weekly


"Įtraukiantis pasakojimas. Pagaunanti ir visiškai pavergianti knyga."

Glamour UK


Pagal šią knygą kuriamas filmas.


Iš anglų kalbos vertė Tėja Luna ir Kristupas Židžiūnas

2015-08-17

JĖGA!

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulis po to (serijos "Penryn ir laikų pabaiga" 2-oji knyga)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasaulis po to (serijos "Penryn ir laikų pabaiga" 2-oji knyga), kurią skaitytojams dovanoja Susan Ee. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Susan Ee su knyga Pasaulis po to (serijos "Penryn ir laikų pabaiga" 2-oji knyga) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasaulis po to (serijos "Penryn ir laikų pabaiga" 2-oji knyga) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Ee. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasaulis po to (serijos "Penryn ir laikų pabaiga" 2-oji knyga) palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasaulis po to (serijos "Penryn ir laikų pabaiga" 2-oji knyga)" perkama kartu