0

Pirkėjų atsiliepimai

Pasaulis po to

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-08-17 minius

JĖGA!


2022-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Pasaulis po to" aprašymas

Antrojoje serijos „Penryn ir laikų pabaiga“ dalyje "Pasaulis po to" žmonės buriasi ir slepiasi civilizacijos griuvėsiuose, stengdamiesi išlikti. Išsigelbėję nuo angelų antpuolio, jie trokšta keršto.

Peidžė prapuola. Jos ieškodama Penryn keliauja ištuštėjusiomis ir paslaptingomis San Fransisko gatvėmis ir slapta viliasi sutikti Rafą. Kur dingo visi gyventojai? Kodėl miestas toks tuščias?

Tuo tarpu Rafas rūpinasi, kaip atgauti savo sparnus, – juk be jų negali grįžti į angelų pasaulį ir vėl tapti lyderiu, arkangelu. Jis nežino, kad Penryn gyva. Ar pavyks jiems susitikti? Ką jis pasirinks: sparnus ar liesutę žmonių dukterį?

Jaudinantis, kupinas nuotykių ir stulbinamų įvykių pasakojimas nepaliks abejingų skaitytojų.

"Kupina veiksmo, kvapą gniaužianti knyga. Privaloma perskaityti!"
Entertainment Weekly

"Įtraukiantis pasakojimas. Pagaunanti ir visiškai pavergianti knyga."
Glamour UK

Iš anglų kalbos vertė Tėja Luna ir Kristupas Židžiūnas2015-08-17

JĖGA!

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulis po to"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pasaulis po to", Susan Ee. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Susan Ee su knyga "Pasaulis po to" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pasaulis po to" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Susan Ee. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pasaulis po to" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasaulis po to" perkama kartu