⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paslapčių psichologija. Kaip tai, ką nutylime, veikia mūsų santykius, charakterį ir savijautą

2023-09-30 16.49 InStock
Rezervuoti

Knygos "Paslapčių psichologija. Kaip tai, ką nutylime, veikia mūsų santykius, charakterį ir savijautą" aprašymas

Prisiminkite kokią nors savo paslaptį. Turbūt nebus sunku. Elgsenos tyrėjas M. Slepianas išsiaiškino, kad mes nuolat saugome vidutiniškai po trylika paslapčių. Dažniausios iš jų, kaip teigia autorius, yra melas, ambicijos, priklausomybės, psichikos sveikatos problemos, slapti santykiai ir finansinės bėdos. Paslaptis gali baisiai slėgti, bet ne todėl, kad stengiamės neišsiduoti. Labiausiai ji apsunkina todėl, kad su ta našta dorojamės vieni be niekieno paramos.

Ar saugome savo reputaciją, santykius, ar tausojame artimųjų jausmus, ar slepiame profesinius tikslus, aišku viena – slėpdami dalį vidinio gyvenimo jaučiamės vieni, apleisti ir prarandame dalį savęs. Anot „Paslapčių psichologijos“ autoriaus, taip jaustis neturėtume.

Šioje naujų įžvalgų kupinoje knygoje „Paslapčių psichologija“ rasite atsakymus į daugelį klausimų. Kada vaikai išsiugdo gebėjimą slapukauti? Ar visos paslaptys slegia vienodai? Kada prisipažinti ir kas galėtų būti tas patikėtinis? Ar kai kurios paslaptys tikrai gerina savijautą? Informatyvi ir moksliniais tyrimais pagrįsta knyga padės perprasti sudėtingą paslapčių žemėlapį ir netgi įteiks kompasą, kaip surasti tarp jų pasiklydusį save.

„Jeigu kada domėjotės, kodėl saugome paslaptis arba kas skatina jas iškloti, nebevarkite. M. Slepianas pastarąjį dešimtmetį tyrinėjo paslapčių psichologiją ir šioje knygoje mielai atskleidžia, ką išsiaiškino.“
Adamas Grantas, New York Times bestselerio Think Again autorius

Michael Slepian (Maiklas Slepianas) – Kolumbijos universiteto „Sanford C. Bernstein & Co.“ centro lyderystės ir etikos docentas, daugiau kaip pusšimčio straipsnių apie paslaptis, tiesą ir apgaulę autorius, paslapčių psichologijos tyrėjas. Psichologijos mokslo asociacija įvertino jo darbą Rising Star apdovanojimu, o apie tyrimus rašė The New York Times, The Atlantic, The New Yorker, The Economist, The Wall Street Journal, apžvelgė BBC.


  • Autorius: Michael Slepian
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2023
  • ISBN ar kodas: 9786094667732
  • Vertėjas: Aidas Jurašius
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Paslapčių psichologija. Kaip tai, ką nutylime, veikia mūsų santykius, charakterį ir savijautą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Populiariosios psichologijos knygos

Michael Slepian pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Paslapčių psichologija. Kaip tai, ką nutylime, veikia mūsų santykius, charakterį ir savijautą", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Paslapčių psichologija. Kaip tai, ką nutylime, veikia mūsų santykius, charakterį ir savijautą" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Paslapčių psichologija. Kaip tai, ką nutylime, veikia mūsų santykius, charakterį ir savijautą" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Paslapčių psichologija. Kaip tai, ką nutylime, veikia mūsų santykius, charakterį ir savijautą"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael Slepian tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Paslapčių psichologija. Kaip tai, ką nutylime, veikia mūsų santykius, charakterį ir savijautą" perkama kartu