0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Paslaptinga žodžio jėga. Meilės formulė (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 4.49 SoldOut

Knygos "Paslaptinga žodžio jėga. Meilės formulė (knyga su defektais)" aprašymas

Žodžiai, kuriuos jūs įpratote vartoti kasdien, programuoja jūsų gyvenimą. Vartodami teisingus žodžius jūs galėsite pakeisti likimo įvykių vystymąsi savo gyvenime ir sumodeliuoti laimingą ateitį. Veiksminga žodinė kodavimo strategija laimei, sveikatai ir gerovei greitai duos realių rezultatų.

Knyga „Paslaptinga žodžio jėga. Meilės formulė“ atvers jums slaptingą meilės formulę. Jeigu jūsų meilė nėra abipusė - ar tai meilė?

Daktaras Valerij Sinelnikov siūlo dvasinių pratimų sistemą, kuri suteiks žinias kaip reikia elgtis su mylimu žmogumi, kad jis atsakytų į jūsų jausmus. Jūs atsikratysite negatyvių emocijų ir, atvėrę visą savo vidinį potencialą, galėsite įgyvendinti savo slaptą svajonę.


  • Autorius: Valerij Sinelnikov
  • Leidėjas: Baltosios gulbės
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 255
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098047189-BR
  • Vertėjas: Laima Valiuško
  • Iš kokios kalbos versta: rusų

Parašykite atsiliepimą apie "Paslaptinga žodžio jėga. Meilės formulė (knyga su defektais)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Valerij Sinelnikov pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Paslaptinga žodžio jėga. Meilės formulė (knyga su defektais)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Paslaptinga žodžio jėga. Meilės formulė (knyga su defektais)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Paslaptinga žodžio jėga. Meilės formulė (knyga su defektais)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Paslaptinga žodžio jėga. Meilės formulė (knyga su defektais)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Valerij Sinelnikov tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Paslaptinga žodžio jėga. Meilės formulė (knyga su defektais)" perkama kartu