0
Peliukas ir Liuka. Skiemenuota knyga vaikams
7.49 InStock

Peliukas ir Liuka. Skiemenuota knyga vaikams

Internetu: 7,49 €
Knygyne: 7,69 €*
Sutaupote: 0.20 € (3%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Peliukas ir Liuka. Skiemenuota knyga vaikams

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 23x23, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 36
  • ISBN ar kodas: 9786094800313

7.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

SKIE-ME-NUO-TA KNY-GE-LĖ VAI-KAMS

Kartą gyveno maža mergaitė Liucija, visų vadinama Liuka. Ji turėjo minkštą lovelę ir daugybę žaislų. Su žaislais meiliai draugavo, bet į lovelę gulti nemėgo. Kartą, negalėdama užmigti ji dairėsi po kambarį – ir staiga kažkas pakuteno jai kojos pirštelį. Būtų buvę baisu, bet kutulys labai smagiai kuteno. Ir netikėtai ėmė ropštis jai per koją į lovytę! Kas gi tai buvo?

Ši knygelė Peliukas ir Liuka" apie draugystę skirta 3–6 metų skaitytojams. Ir draugaujantiems su lovele, ir nelabai. Ji gali būti skaitoma ir kartu su tėvais, ir pačių vaikų savarankiškai – jos tekstas pateiktas skie-me-nuo-tas, kad mažiesiems būtų lengviau paties perskaityti galbūt pačią pirmąją savo istoriją.

Kerry Shawnas Keysas – žinomas Lietuvoje poetas, prozininkas, vertėjas, gimęs JAV. Pirmą kartą atvyko į Lietuvą 1996 m. Iš viso yra išleidęs apie 40 eilėraščių bei vertimų knygų.

Giedra Purlytė – knygų iliustruotoja, tapytoja, dailininkų sąjungos narė, Lietuvoje ir užsienyje dalyvauja parodose, tarptautiniuose tapybos pleneruose.

Iš anglų kalbos vertė Sonata Paliulytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu