0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Plėšikų pilis. Skomanto kronikos

  • Nuolaida knygai -23%
Kaina internetu: 8,49 €
Kaina knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 2.50 € (23%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-10-31 8.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Plėšikų pilis. Skomanto kronikos" aprašymas

XIII amžiuje į Kauną aplinkinių žemių gyventojus viliojo Augumo šventė. Jos pagundoms pasidavė ir Ventės rikio Žybarto sūnus Daubaras. Bet vos šis iškeliavo, tėvas, gavęs žinią apie karo žygį, suskubo rūpintis sūnaus susigrąžinimu namo.
Nebuvo kito pasirinkimo, kaip pavymui siųsti jaunylį sūnų Uvį kartu su į palydą įsiprašiusiu draugu žiemgaliu Zerviu.
Jų laukė tolimas, bet, regis, ne toks jau ir pavojingas kelias, be to, draugus lydėjo ištikima ir supratinga Uvio prijaukinta Vilkė.

Bet buvo kiek kitaip, nei tikėjosi jaunieji pasiuntiniai. Pasiekę Nemuno pakrantę, jie aptiko nužudytų svetimšalių pirklių kūnus ir užsidegė išsiaiškinti, kas juos nužudė. Draugai net neįtarė, kad ir patys lenda mirčiai į nasrus…


  • Autorius: Skomantas
  • Leidėjas: Bonus animus
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955754442

Parašykite atsiliepimą apie "Plėšikų pilis. Skomanto kronikos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė lietuvių autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Plėšikų pilis. Skomanto kronikos", kurį parašė Skomantas. Siūlome ne tik išsamų "Plėšikų pilis. Skomanto kronikos" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Skomantas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Plėšikų pilis. Skomanto kronikos". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Plėšikų pilis. Skomanto kronikos" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Plėšikų pilis. Skomanto kronikos" perkama kartu