0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Po Lietuvą su šeima

Knygą turime sandėlyje

Po Lietuvą su šeima


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Po Lietuvą su šeima" aprašymas
„Po Lietuvą su šeima“ – naujas kelionių žinynas keliaujantiems su visa šeima.

Žinyne pateikiami 25 įdomiausių kelionių maršrutai po Lietuvą pėsčiomis, dviračiais ir automobiliu, aplankant vertingiausius šalies objektus ir visiems kartu gerai praleidžiant laiką.
Knygoje kelionių maršrutai pritaikyti keliaujant su vaikais – pateikiami įdomiausi muziejai, edukacinės programos, aktyvios pramogos, parkai, žaidimų aikštelės gamtoje. Kad ir mažiausiems smalsuoliams keliauti nebūtų nuobodu!
Įsimintinos kelionės po didžiuosius Lietuvos miestus, etnografinius regionus, kelionės dviračiais ar tiesiog trumpi, bet įdomūs stabtelėjimai pakeliui į pajūrį – idėjos, norintiems pažinti ir daugiau išmokti.

Keliaukite kartu su šeima, nes laikas, praleistas su mylimiausiais žmonėmis, yra pats vertingiausias!

Žinyne "Po Lietuvą su šeima" rasite:
25 maršrutų po Lietuvą;
250 lankytinų objektų ;
Keliones po Lietuvos miestus ir regionus;
Keliones dviračiais;
Pramogų ir žaidimų, kad laikas neprailgtų.

  • Autorius: Vytautas Kandrotas
  • Leidėjas: Terra Publica
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: 18x25, puskiečiai viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098090475

Parašykite atsiliepimą apie "Po Lietuvą su šeima"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kelionių vadovai po Lietuvą

Vytautas Kandrotas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Po Lietuvą su šeima, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Po Lietuvą su šeima aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Po Lietuvą su šeima už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Po Lietuvą su šeima? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Kandrotas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Po Lietuvą su šeima" perkama kartu