0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Poliana

3.3
(3 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2018-04-01 marija

nuostabi knyga kuri galetu padeti ivairiausiose gyvenimo situacijose.labai noreciau isigyti


Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 5.99 SoldOut

Knygos "Poliana" aprašymas

Amerikiečių autorės Eleanor H. Porter knyga vaikams „Poliana“ mažus ir didelius skaitytojus moko, kiekvienoje gyvenimo akimirkoje ieškoti džiaugsmo. Prieš daugiau nei šimtą metų parašyta apysaka šiandieniniame skubančiame pasaulyje yra kaip niekada aktuali.

Poliana – pagrindinė knygos veikėja. Ji – vienuolikmetė našlaitė, neseniai netekusi tėvo, kuris buvo pastorius. Polianos tėtis ją išmokė vieno stebuklingo žaidimo – pasukti galvą ir kiekvienoje situacijoje, nesvarbu kaip sunku bebūtų, atrasti kažką džiaugsmingo. Mergaitė siunčiama gyventi pas tetą – griežtą ir nuobodžią senmergę, kuri vaiką priima tik iš pareigos. Moterį kausto siaubas, pagalvojus, kad po namus siautės vaikiūkštis.

Poliana, atvykusi į tetos namus, trykšta džiaugsmu. Juk ji žaidžia savo slaptą žaidimą ir nuoširdžiai visame kame sugeba atrasti gėrio. Jei teta skiria bausmę skaityti, ji džiaugiasi nepaprastomis žiniomis. Pamažu mergaitė gera nuotaika užkrečia ir visus aplinkinius bei pakeičia jų gyvenimus. Deja, vieną dieną nutinka nelaimė ir Polianos pasaulėžiūrai suduodamas stiprus smūgis. Tačiau už pokyčius dėkingi gyventojai grąžina mergaitei šypsenas ir džiaugsmą, padeda atsitiesti ir įrodo, kad nėra tokios situacijos, kurioje neslypėtų bent krislelis šviesos.

Eleanor H. Porter apysaka „Poliana“ yra skirta vaikams nuo 10 metų amžiaus, tačiau rekomenduojama visiems, kurie užsisuko rutinoje ir pamiršo kaip džiaugtis. Istorijos siužetas įtraukia bei moko įveikti gyvenimo sunkumus, o moralas – graudina.

Knyga pirmą kartą buvo išleista 1913-tais metais. Sėkmė paskatino parašyti tęsinį, o dar vėliau įvairūs autoriai taip pat kūrė pasakojimus apie nepaprastai linksmą mergaitę. Galiausiai Polianos vardu apibūdinami žmonės, kurie visada trykšta nesugniuždomu optimizmu. „Poliana“ buvo kelis kartus ekranizuota. 1960-tais metais kompanijos „Disney“ filme vaidinusi aktorė Hayley Mills už Polianos vaidmenį buvo apdovanota „Oskaru“.

Eleanor H. Porter (1868-1920) – amerikiečių autorė, rašiusi vaikams ir suaugusiems. Rašytoja mokėsi dainuoti, keletą metų lankė Naujosios Anglijos konservatoriją. Ištekėjusi ji pradėjo rašyti ir žurnaluose skelbti apsakymus, o vėliau ėmėsi ir romano žanro. „Poliana“ – žymiausias jos kūrinys, tapęs tarptautiniu bestseleriu.

Trumpas aprašymas žada istoriją apie džiaugsmą, kuris reikalingas visiems. Šią ir kitas knygas vaikams galite įsigyti internetu, juk pirkti online ir pigiau, ir patogu. Šalia knygų rasite aprašymą, santrauką, puslapių skaičių, taip pat galite pavartyti ištraukas, perskaityti apžvalgas bei atsiliepimus ir pasinaudoti geriausių kainų pasiūlymais. Išpardavimai bei akcijos vyksta nuolat!


  • Pavadinimas originalo kalba: Pollyanna
  • Autorius: Eleanor H. Porter
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 256
  • Formatas: 13x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090110829
  • Vertėjas: Kęstutis Urba
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

2021-03-23

sudas

2020-02-19

PUIKI

2018-04-01

nuostabi knyga kuri galetu padeti ivairiausiose gyvenimo situacijose.labai noreciau isigyti

Parašykite atsiliepimą apie "Poliana"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Poliana", kurią skaitytojams dovanoja Eleanor H. Porter. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Eleanor H. Porter su knyga "Poliana" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Poliana" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Eleanor H. Porter. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Poliana" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Poliana" perkama kartu