Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Poliana

4.0
(5 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-03-27 markas

puiki knyga tikrai verta savo kainos


Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 99 SoldOut

Knygos "Poliana" aprašymas

Amerikiečių autorės Eleanor H. Porter knyga vaikams „Poliana“ mažus ir didelius skaitytojus moko, kiekvienoje gyvenimo akimirkoje ieškoti džiaugsmo. Prieš daugiau nei šimtą metų parašyta apysaka šiandieniniame skubančiame pasaulyje yra kaip niekada aktuali.

Poliana – pagrindinė knygos veikėja. Ji – vienuolikmetė našlaitė, neseniai netekusi tėvo, kuris buvo pastorius. Polianos tėtis ją išmokė vieno stebuklingo žaidimo – pasukti galvą ir kiekvienoje situacijoje, nesvarbu kaip sunku bebūtų, atrasti kažką džiaugsmingo. Mergaitė siunčiama gyventi pas tetą – griežtą ir nuobodžią senmergę, kuri vaiką priima tik iš pareigos. Moterį kausto siaubas, pagalvojus, kad po namus siautės vaikiūkštis.

Poliana, atvykusi į tetos namus, trykšta džiaugsmu. Juk ji žaidžia savo slaptą žaidimą ir nuoširdžiai visame kame sugeba atrasti gėrio. Jei teta skiria bausmę skaityti, ji džiaugiasi nepaprastomis žiniomis. Pamažu mergaitė gera nuotaika užkrečia ir visus aplinkinius bei pakeičia jų gyvenimus. Deja, vieną dieną nutinka nelaimė ir Polianos pasaulėžiūrai suduodamas stiprus smūgis. Tačiau už pokyčius dėkingi gyventojai grąžina mergaitei šypsenas ir džiaugsmą, padeda atsitiesti ir įrodo, kad nėra tokios situacijos, kurioje neslypėtų bent krislelis šviesos.

Eleanor H. Porter apysaka „Poliana“ yra skirta vaikams nuo 10 metų amžiaus, tačiau rekomenduojama visiems, kurie užsisuko rutinoje ir pamiršo kaip džiaugtis. Istorijos siužetas įtraukia bei moko įveikti gyvenimo sunkumus, o moralas – graudina.

Knyga pirmą kartą buvo išleista 1913-tais metais. Sėkmė paskatino parašyti tęsinį, o dar vėliau įvairūs autoriai taip pat kūrė pasakojimus apie nepaprastai linksmą mergaitę. Galiausiai Polianos vardu apibūdinami žmonės, kurie visada trykšta nesugniuždomu optimizmu. „Poliana“ buvo kelis kartus ekranizuota. 1960-tais metais kompanijos „Disney“ filme vaidinusi aktorė Hayley Mills už Polianos vaidmenį buvo apdovanota „Oskaru“.

Eleanor H. Porter (1868-1920) – amerikiečių autorė, rašiusi vaikams ir suaugusiems. Rašytoja mokėsi dainuoti, keletą metų lankė Naujosios Anglijos konservatoriją. Ištekėjusi ji pradėjo rašyti ir žurnaluose skelbti apsakymus, o vėliau ėmėsi ir romano žanro. „Poliana“ – žymiausias jos kūrinys, tapęs tarptautiniu bestseleriu.

Trumpas aprašymas žada istoriją apie džiaugsmą, kuris reikalingas visiems. Šią ir kitas knygas vaikams galite įsigyti internetu, juk pirkti online ir pigiau, ir patogu. Šalia knygų rasite aprašymą, santrauką, puslapių skaičių, taip pat galite pavartyti ištraukas, perskaityti apžvalgas bei atsiliepimus ir pasinaudoti geriausių kainų pasiūlymais. Išpardavimai bei akcijos vyksta nuolat!


  • Pavadinimas originalo kalba: Pollyanna
  • Autorius: Eleanor H. Porter
  • Leidėjas: Nieko rimto
  • Išleidimo metai: 2022
  • ISBN ar kodas: 9786094418242
  • Vertėjas: Vilija Vitkūnienė
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Kiti taip pat domėjosi


2022-03-27

puiki knyga tikrai verta savo kainos

2022-01-19

Puiki knyga! manau kad verta paskaityti visiem šita knygą ir man labai LABAI pasisekė kad mano miesto bibliotekoje yra tokia nuostabi knyag :)

2021-03-23

sudas

2020-02-19

PUIKI

2018-04-01

nuostabi knyga kuri galetu padeti ivairiausiose gyvenimo situacijose.labai noreciau isigyti

Parašykite atsiliepimą apie "Poliana"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Poliana", kurį pristato Eleanor H. Porter. Siūlome ne tik išsamų "Poliana" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Eleanor H. Porter. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Poliana". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Poliana" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Poliana" perkama kartu