-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SPALIS

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos

Kaina: 17,99 €
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-10-31 17.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos" aprašymas

Nors fenomenologija niekada nebuvo suvokiama esanti apibrėžta doktrina, teorija, ar juo labiau sistema, bet veikiau – fenomenologinis sąjūdis, keliantis tikslą apvalyti patirties aprašymus nuo jų metafizinių prielaidų, monografijoje mėginama parodyti, kad fenomenologinėje filosofijoje, sprendžiant laiko patirties galvosūkį, įvyksta paradigminis lūžis, kai Edmundo Husserlio „gyvosios dabarties“ „paradigmą“ (įtvirtinančią privilegijuotą dabarties padėtį bei patirties tolydumą pasyvioje laiko sintezėje) pakeičia postfenomenologinė Emmanuelio Levino „diachronijos“ (t. y. laikinio trūkio, dvilaikiškumo) „paradigma“.
Šis paradigminis lūžis tyrinėjamas dviejose probleminėse plotmėse: laikiškumo kaip patirties sąlygos plotmėje ir konkrečios laikinės patirties aprašymo, jos struktūros išryškinimo plotmėje. Analizuojant fenomenologinę laiko sampratą, aptariamos pamatinės patirties konstitucijos, transcendentalumo, subjektyvybės ir kt. problemos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Filosofijos knygos

Danutė Bacevičiūtė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danutė Bacevičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos" perkama kartu