0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos

  • Nuolaida knygai -36%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 17,99 €
Kaina knygyne: 27,79 €*
Sutaupote: 9.80 € (36%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos


2021-04-30 17.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos" aprašymas

Nors fenomenologija niekada nebuvo suvokiama esanti apibrėžta doktrina, teorija, ar juo labiau sistema, bet veikiau – fenomenologinis sąjūdis, keliantis tikslą apvalyti patirties aprašymus nuo jų metafizinių prielaidų, monografijoje mėginama parodyti, kad fenomenologinėje filosofijoje, sprendžiant laiko patirties galvosūkį, įvyksta paradigminis lūžis, kai Edmundo Husserlio „gyvosios dabarties“ „paradigmą“ (įtvirtinančią privilegijuotą dabarties padėtį bei patirties tolydumą pasyvioje laiko sintezėje) pakeičia postfenomenologinė Emmanuelio Levino „diachronijos“ (t. y. laikinio trūkio, dvilaikiškumo) „paradigma“.
Šis paradigminis lūžis tyrinėjamas dviejose probleminėse plotmėse: laikiškumo kaip patirties sąlygos plotmėje ir konkrečios laikinės patirties aprašymo, jos struktūros išryškinimo plotmėje. Analizuojant fenomenologinę laiko sampratą, aptariamos pamatinės patirties konstitucijos, transcendentalumo, subjektyvybės ir kt. problemos.Parašykite atsiliepimą apie "Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Filosofijos knygos

Danutė Bacevičiūtė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Danutė Bacevičiūtė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Praeiga ir pertrūkis: fenomenologinės laiko sampratos transformacijos" perkama kartu