Tik šiandien! -5% extra nuolaida su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Prarasta žmona

4.8
(8 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-01-17 Regina

Jaudinanti istorija.Labai lengvai skaitosi.


Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 6.19 SoldOut

Knygos „Prarasta žmona“ aprašymas

Amerikiečių rašytojos Alyson Richman romanas „Prarasta žmona“ – tai likimo išskirtų dviejų mylinčių žmonių meilės ir išlikimo istorija.

Jozefas Konas – Niujorke gyvenantis ir sėkmingai dirbantis akušeris. Tačiau dar ir šiandien jis prisimena savo pirmąją žmoną Lenką, kurią prieš pat karą bėgdamas nuo nacių paliko Prahoje. Jis visuomet manė, kad jo jaunutė žmona žuvo. Jos atvaizdas persekioja Jozefą sapnuose. Kartais antroji žmona Amalija jam atrodo mažiau tikra, nei sapnuose jį lankanti Lenka.

Ir kai atrodė, kad jiedu niekada nesusitiks, likimas nuspręndžia kitaip…

Lenka užaugo pasiturinčioje, mylinčioje šeimoje Prahoje. Gražių daiktų apsupta mergina buvo itin jautri grožiui, tad nedvejodama pasirinko dailės studijas. Sutikus ir pamilus Jozefą atrodė, kad gyvenime daugiau nieko netrūksta. Tačiau karas išskyrė įsimylėjėlius. Vienam teko bėgti už Atlanto, kitai teko Terezyno ir Aušvico siaubas...

Lenkos gabumai dailei – jos išsigelbėjimas. Ji braižo brėžinius vokiečiams ir dalyvauja slaptos menininkų pasipriešinimo draugijos veikloje. Jos istorija – tai žmogaus ir kūrėjo dvasinės ištvermės pavyzdys. Jie abu - ir Jozefas, ir Lenka - su savimi nešiojasi praeities paslaptį ir bando išgyventi.

Romanas „Prarasta žmona“ tai ne tik dviejų žmonių meilės istorija, bet ir pasakojimas apie karą Europoje, nacizmo siaubą, imigrantų pastangas įsitvirtinti Amerikoje. Alyson Richman kūrinys – tai liudijimas apie meilės ištvermę, dvasios didybę ir visagalę atmintį.

Romano „Prarasta žmona“ autorė Alyson Richman gimė ir augo dailininkės ir inžinieriaus šeimoje. Meno istorijos studijas baigusios rašytojos ir tapytojos romanuose menui skiriama ypatinga vieta – jis papildo siužetą ir suteikia dramatiškumo. Jos romanai sujungia rašytojos aistrą menui, istorijai ir kelionėms. Alyson Richman kūriniai išversti į 20 kalbų ir parduodami 30-yje šalių.

Iš anglų kalbos vertė Vilija Vitkūnienė


  • Autorius: Alyson Richman
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 358
  • Formatas: 15x21, kieti viršelai
  • ISBN ar kodas: 9786094663963

2022-01-17

Jaudinanti istorija.Labai lengvai skaitosi.

2020-05-13

Senai skaičiau ją ,bet iki šiol negaliu pamiršti jos !

2020-04-16

Tikrai labai patiko,gera knyga,verta demesio,lengvai skaitosi,rekomenduoju visiems

2019-12-12

Širdį verianti istorija, prasidėjusi be galo gražia meilės istorija. Nuo pat pirmų puslapių žavėjausi ta nekalta, pirmąja Lenkos ir Jozefo meile. Raustančiais skruotais. Atsargiais žvilgsniais ir prisilietimais. Patiko ir tai, kad visa istorija pasakojama ir iš Lenkos ir iš Jozefo perspektyvos. Skaitant sužavėjo sklandi, vaizdinga ir labai graži kūrinio kalba. Tekstas sodrus, įtraukiantis ir taip stipriai žadinantis vaizduotę, kad atrodo, jog pats esi šalia pasakojimo veikėjų. Džiaugiuosi tuo, kad šį kart buvo daugiau dėmesio skirta žmonių vidinei būsenai, mintims ir emocijoms, o ne tik žiauriai karo kasdienybei aprašyti. ⠀

Knyga jautri, verčianti susimąstyti, sustoti. Viena tų, kurias norisi ir perskaityti per naktį ir taupyti kiekvieną jos puslapį. Lenkos ir Jozefo istorija dar kartą primena, kokia stipri ir nesibaigianti gali būti dviejų žmonių meilė. Tai istorija apie vidinę stiprybę, meilę ir ištikimybę ne tik sutuoktiniui, bet ir savo šeimai. Ir viltį, kurios kartais negali įveikti net ir didžiausi žiaurumai.⠀

2019-11-23

Skaičiau šią knyga lėtai. Ir ne todel, kad ji nesiskaitė ar buvo nuobodi. O todėl, kad, skaitydama mėgavausi kiekvienu skyriumi, kiekvienu sakiniu... Skaitomi žodžiai liejosi įvairiomis spalvomis, lyg lankyciausi kokioj galerijoje ir regeciau spalvingus pastelinių spalvų paveikslus. Neveltui knygos autorė dailininkė. Tai pasakojimas apie meilę...Apie amžina meilę. Apie tai, kaip buvo bandoma palaužti žmogų. Atimti iš jo viską, kad nebeliktų noro netik gyventi, bet ir egzistuoti. Skaudžiausia buvo skaityti apie Aušvicą... Kur kiekvienas sakinys lyg aštri adata smigo i kūną... Bravo autorei. Rekomenduoju. Iš 10/10.

2019-10-27

Kažko šiai knygai pritrūko. Norėjosi kitokios pabaigos - labiau išplėstos istorijos kaip jiems sekėsi galiausiai susitikus

2019-09-04

Kokia gera knyga ! Tikrai verta dėmesio.
Perskaičiau per 3 dienas. Siužetas labai įtraukiantis, knyga labai lengvai skaitosi. Šaltiems rudenio vakarams labai rekomenduoju!
Nesitikėjau, kad bus tokia įdomi knyga.

2019-07-26

Labai patiko;) Viena geriausiu knygu skaitytu apie kara :) Netruksta cia ir meiles :)

Parašykite atsiliepimą apie „Prarasta žmona“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Prarasta žmona“, Alyson Richman. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Alyson Richman su knyga „Prarasta žmona“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Prarasta žmona“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Alyson Richman. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Prarasta žmona“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Prarasta žmona“ perkama kartu