0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pražuvėlis (Amerika) (serija "Mažos didelės knygos")

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-01-31 2.99 SoldOut

Knygos "Pražuvėlis (Amerika) (serija "Mažos didelės knygos")" aprašymas

16-metis vokietis Karlas, tapęs aplinkybių auka, išsiunčiamas laivu į Ameriką. Ten atsitiktinai sutinka savo dėdę. Turtingas giminaitis rūpinasi globotiniu: duoda jam atskirą kambarį savo namuose, samdo mokytojus, formuoja berniuko vertybes ir požiūrį. Tačiau kartą, vaikinui išvykus į svečius, dėdė paprašo perduoti jam laišką, kuriame pareiškia nebenorintis, kad jaunuolis grįžtų atgal. Karlas per vieną naktį virsta vienišu benamiu ir bedarbiu emigrantu...

Franzas Kafka (1883-1924) - žymus austrų prozininkas, vienas ryškiausių XX a. moderniosios prozos kūrėjų. Dauguma jo kūrinių nėra iki galo baigti, bet vis tiek išspausdinti, nepaisant rašytojo pageidavimo juos sunaikinti. Romane "Pražuvėlis (Amerika)" pavaizduota Amerika yra realybės ir rašytojo vaizduotės samplaika, nes pats autorius niekada nesilankė šiame žemyne.
Kūrinys išleistas po rašytojo mirties 1927-aisiais.

Vertė Teodoras ČetrauskasParašykite atsiliepimą apie "Pražuvėlis (Amerika) (serija "Mažos didelės knygos")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pražuvėlis (Amerika) (serija "Mažos didelės knygos")", Francas Kafka (Franz Kafka). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Francas Kafka (Franz Kafka) su knyga "Pražuvėlis (Amerika) (serija "Mažos didelės knygos")" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pražuvėlis (Amerika) (serija "Mažos didelės knygos")" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Francas Kafka (Franz Kafka). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pražuvėlis (Amerika) (serija "Mažos didelės knygos")" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pražuvėlis (Amerika) (serija "Mažos didelės knygos")" perkama kartu