0

Rūgščių ir šarmų pusiausvyros patofiziologija

Informacija

Rūgščių ir šarmų pusiausvyros patofiziologija

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: Minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 40
  • ISBN ar kodas: 9789955634355

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Rūgščių ir šarmų pusiausvyros patofiziologija" aprašymas
Ši mokomoji knyga skiriama medicinos studentams, studijuojantiems patofiziologiją, fiziologiją ir daugelį kitų medicinos disciplinų - biochemiją, intensyviąją terapiją, anesteziologiją-reanimatologiją ir kt.

Parašykite atsiliepimą apie "Rūgščių ir šarmų pusiausvyros patofiziologija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Rūgščių ir šarmų pusiausvyros patofiziologija, kurią skaitytojams dovanoja Rimgaudas Virgilijus Kazakevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rimgaudas Virgilijus Kazakevičius su knyga Rūgščių ir šarmų pusiausvyros patofiziologija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Rūgščių ir šarmų pusiausvyros patofiziologija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rimgaudas Virgilijus Kazakevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Rūgščių ir šarmų pusiausvyros patofiziologija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Rūgščių ir šarmų pusiausvyros patofiziologija" perkama kartu