BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Samanos ant sniego

Kaina: 12,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Samanos ant sniego" aprašymas

Pagrindinė knygos "Samanos ant sniego" tema - gamta, jos grožis ir savitumas, daugiaprasmiškumas ir tobulumas. Dabar, kai prozoje gamtovaizdžiai dažnokai suprantami kaip literatūrinis balastas, kai gamtoje žmogų mažai kas nebedomina, imtis rašyti esė apie gamtą - nemažas iššūkis. Tačiau, pasak knygos autoriaus rašytojo ir poeto Vytauto Kirkučio, tas iššūkis būtinas, nes mes nebejaučiame gamtos, dažnai jos net nepastebime, nebesugebame perskaityti jos ženklų, nepajuntame jos grožio ir unikalumo. Galų gale nebesuvokiame jos psichologijos ir filosofijos.

Knyga "Samanos ant sniego" skirta įvairaus amžiaus skaitytojui, kuris nori pajusti, apmąstyti, išgirsti, geriau suprasti, išmokti perskaityti unikalius gamtos ženklus, garsus, pajusti vidinį ryšį su žole, medžiu, akmeniu, taku, gėle...


  • Autorius: Vytautas Kirkutis
  • Leidėjas: Žuvėdra
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 127
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098089998

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Samanos ant sniego"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Samanos ant sniego", Vytautas Kirkutis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Vytautas Kirkutis su knyga "Samanos ant sniego" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Samanos ant sniego" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vytautas Kirkutis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Samanos ant sniego" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Samanos ant sniego" perkama kartu